Данилко - прикутий до ліжка

21 листопада 2007, 17:48

Зіркова робота звалила з ніг ще одного персонажа. "Танці з зірками" довели телеведучого і екс-КВНщика Неліпу до запаморочення, а тепер естрада "поклала" до лікарні Андрія Данилка.

Але в другому випадку все набагато серйозніше - артисту загрожує повна нерухомість. І винен у цьому він сам...

"Андрій Михайлович зовсім не хоче щадити свій організм. Ті навантаження, яких він зазнає, не можуть пройти безслідно. І різкий напад болю в області попереку - це лише початок тих мук, які могли б трапитися з ним, якби він згаяв ще хоча б день, не звертаючись у клініку", - впевнена лікуючий доктор Сердючки.

Данилко не вберіг себе і опинився на лікарняному ліжку

Наразі Данилко знаходиться в одній з найдорожчих приватних клінік Києва. Туди артиста доставили після того, як несподіваний біль у спині простромив тіло Андрія. Він знепритомнів, і близькі терміново викликали "швидку ".


Спершу артисту зробили ін'єкцію сильнодіючого знеболювального, а тоді його на каталці відвезли на діагностичне обстеження. Данилко поставили діагноз - обмеження спинного нерва і вегетативну дисфункцію.

Тепер "звєздє Вєркє" щодня ставлять крапельниці і роблять уколи, від яких, за словами Данилка, у нього "незабаром буде боліти все тіло".

Незважаючи на поставлений діагноз, Андрій продовжує жартувати

"Я вже спати не можу через болі в задниці. Більш того, у мене вже цілком поколоті всі руки, і це, вочевидь, ще не межа. Але, на жаль, доводиться терпіти, тому що лікарі абсолютно мають рацію: я справді запустив себе," - по телефону намагається жартувати артист.

Зараз лікарі не гарантують, що зможуть у короткий термін поставити Данилка на ноги. Більше того, хвороба настільки серйозна, що в найгіршому випадку Андрієві може загрожувати повна нерухомість.

Попри поколоту "задницю" Данилко має намір скоро попрощатися з лікарнею

Однак це у плани співака не входить. Незважаючи на постійні болі у спині і категоричні заборони лікарів, Сердючка планує днями прилетіти в Москву на сольник Кіркорова.

За матеріалами "Твого дня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів