Об Подкопаєву "витерли ноги"

29 листопада 2007, 11:05

Коли з півфіналу "Танців з зірками-3" вилетіла олімпійська чемпіонка, аудиторія розділилася на три частини: одні раділи, другі червоніли від злості чи розпачу, третім було байдуже.

Чоловік Лілії Подкопаєвої, як з‘ясувалося, відносився до другої категорії глядачів супер-проекту.

"Об Лілю просто витерли ноги", - заявив "Газеті по-українськи" Тимофій Нагорний.


Чоловік Подкопаєвої: "Об Лілю просто витерли ноги"

"У журі сидять оплачені люди. "Сімку" Ліля не заслужила. Вона виконувала складні елементи. Я говорив їй: ти лідер по СМС і рейтингах у Інтернеті. Глядачі мали підтримати її у фіналі", - впевнений чоловік спорт-зірки.

Адже під час останнього ефіру журі не раз критикувало Подкопаєву. Основна догана, яка звучала на адресу Лілі, - незмога "злитися із партнером", увійти з ним у контакт, дивитися на нього.

Критикували чемпіонку також за надмірне намагання виступити технічно, що заважало розкрити образ.

"Оплачені люди" закритикували Подкопаєву безпідставно?

Так, троє суддів-іноземців - італієць Джері Абратте, норвежець Рашид Малкі та росіянин Олексій Бєляєв - дали Подкопаєвій нижчі бали, ніж її суперникові польському акторові Марчину Мрочеку. Італієць, прикладом, поставив їй лише "7".

От тільки вітчизняний Григорій Чапкіс показав Подкопаєвій десятку. Та ще її партнер, Кирило Хитров, за кожної нагоди, коли мікрофон потрапляв йому до рук, оголошував: "Ліля - найкраща! Ліля краще за всіх танцює!"

До речі, Хитров повідомив, що, вочевидь, ображена, Подкопаєва збирається відмовитися від участі у гала-концерті "Танців".

Подкопаєва так образилася, що відмовиться від участі у гала-концерті?

"За контрактом усі учасники шоу мають виступити на гала-концерті. Але якщо Ліля відмовиться, думаю, до суду ми не подаватимемо", - каже виконавчий продюсер шоу Юлія Райцина.

Між іншим, фінал "Танців з зірками-3", так само як і гала-концерт, - не за горами. Заключні ефіри шоу відбудуться у суботу-неділю першого і другого грудня.

Нагадаємо, у фіналі виступлять дві пари: Марчин Мрочек - Ганна Пелипенко і Наталка Могилевська - Владислав Яма.

Фото, надане "Life", фото "Сегодня" та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів