Екс-дружина Горбаля Галліна народила

5 грудня 2007, 11:16

У вівторок поп-співачка Галліна стала мамою. Не дивлячись на те, що за чутками екс-дружина регіонала поїхала народжувати за кордон, на Кіпр, пологи відбувалися у Києві.

Так, 4 грудня в одній з престижних столичних клінік, де Галліна обстежувалася протягом вагітності, з‘явилася на світ маленька Софійка.

Так Галліна готувалася до материнства

У 31-річної артистки це перша дитина. Пологи пройшли швидко і без ускладнень, і дівчинка народилася здоровенькою, з вагою 3,600 кілограмів і зростом у 52 сантиметри. Як і більшість немовлят, донька співачки народилася вже із волоссячком, чорнявим, як у мами.


Весь цей час у клініці поповненння сімейства чекали мама, тато та брат співачки. Також була тут і нянечка, яку напередодні пологів спеціально запросили з Греції. Перші хвилини життя немовляти та щасливу матусю рідні одразу ж зафіксували на камеру для сімейного архіву.

До речі, про те, що у неї буде дівчинка, Галліна дізналася заздалегідь - за результатами УЗД. Тому часу на те, аби ретельно підійти до вибору імені для маленької, у поп-зірки вистачило.

Так виглядала Галліна в останні дні вересня, коли прийшла в гості до Литовченко. Тепер співачка стала мамою

Окрім того, журналістам вдалося додзвонитися до колишнього чоловіка Галліни, щоб довідатися, чи буде той по добрій пам‘яті вітати новоспечену матусю.

"Так, звичайно, зателефоную, привітаю", - переказує слова Горбаля "Сегодня".

А в середу, Галліну з Софією вже перевели у двокімнатну палату-люкс. Мама та дитина почуваються добре, але ще тиждень проведуть у клініці під наглядом лікарів. Тим часом у нових 6-кімнатних апартаментах Галліни повним ходом йде ремонт. Туди Галліна планує перебратися із донькою після Нового року.

Між іншим, Софії матуся вже присвятила пісню "Два дыханья" , яку спеціально записала ще під час вагітності.

Проте й досі лишається таємницею питання "Хто ж батько дитини?"

За матеріалами прес-служби Галліни

Фото Дмитра Амідова та фото прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів