У Ротару врізався бензовоз

5 грудня 2007, 13:26

Коли після серії московських концертів Софія Ротару планувала полетіти додому, у Київ, з нею трапилася страшна неприємність.

Лайнер із зіркою на борту потрапив в аварію і ледь не вибухнув просто на злітній смузі. Виною всьому - бензовоз, який врізався у "боїнг" Ротару.

Приїхавши у московський аеропорт Шереметьєво-1, Софія Михайлівна через VIP-залу пройшла на посадку. Співачка зайняла своє місце в літаку "Боїнг-737-500", на борту якого у Київ мав також летіти відомий російський режисер Станіслав Говорухін.

Літак з Софією Ротару на борту ледь не вибухнув

Однак злетіти зірці так і не пощастилло. О 10:35 ранку за московським часом лайнер з Ротару почав вирулювати на злітну смугу.


Зненацька літак здригнувся від страшного удару. Кілька хвилин потому - почав завалюватися на бік. На борту здійнялася паніка: люди схопилися з місць, у прохід полетіли сумки й пакети з ручним багажем

Винуватцем аварії виявився недбайливий працівник аеропорту. Водій паливозаправника не справився з керуванням.

Він виїхав на злітну смугу у момент, коли "боїнг" вже зібрався підніматися в повітря. На повній швидкості машина врізалася в бік літака, який набирав швидкість.

У "боїнг" з українською зіркою врізався бензовоз

Мало того, що бензовоз пошкодив стійки шасі, він врізався в декількох сантиметрах від заправленого по зав‘язок паливного бака літака. Ще трохи - і літак з Ротару на борту міг вибухнути.

"Мама сильно переживала через цей випадок. Після катастрофи вона взагалі не хотіла летіти. Але потім все-таки сіла в літак, який подали за дві години", - розповів син знаменитої співачки Руслан Євдокименко.

На щастя, друга спроба дістатися додому літаком, була для Софії Ротару успішною.

Аварія так налякала співачку, що вона взагалі не хотіла летіти знову

За матеріалами "Жизни" та фото з сайту www.zvuki.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів