Як "ВІА Гра" збільшила груди. ФОТО

11 грудня 2007, 12:12

Днями у гримерці одного з московських клубів, де проходили зйомки новорічного концерту "Муз-тв", було відкрито страшну таємницю "ВІА Гри".

Завдяки надмірній цікавості папарацці темненьку солістку гьорлз-бенду було застукано на гарячому. Тепер можна побачити, як Меседа Багаудінова збільшує собі груди.


Отже, коли артистка зняла сукню, потім розстебнула бюстгальтер, під останнім видно було ще один - щоправда, на розмір менший і на тон світліший, стверджує "Твой день".

Не дотягуючи до об‘ємів однієї зі своїх попередниць Наді Грановської чи тієї ж Світлани Лободи, дівчина пішла на хитрість. Аби зовні її форми видавалися більш переконлдивих розмірів, Меседа надягає два поролонових бюстгальтери один на другий.

Таким чином розмір грудей у співачки автоматично збільшується. Окрім того, Меседу може бути спокійна. Немає побоювання, що у найвідповідальніший момент з бюстгальтеру випаде підклака, чи посиплеться вата, спеціальні подушечки або інші підручні засоби, що трапилися під руку в гримерці.

Більш того, цей спосіб виглядає цілком натурально. І навіть якщо неспритний рух відкриє сукню і потаємне місце опиниться на очах в аудиторії, то нічого, крім звичайного бюстгальтера, глядач не побачить.

До речі, подібні випадки у "ВІА Грі", пише газета, не вперше. Схожим способом збільшення грудей користувалися свого часу й інша солістка колективу Альбіна Джанабаєва.

Але тоді руденька "ВІА-Гра" використовувала менш хитрий метод. Вона просто підкладала в бюстгальтер спеціальні подушечки, що візуально збільшували груди.

За матеріалами "Твоего дня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів