Подкопаєва про виродків та образи

12 грудня 2007, 17:40

Ліля Подкопаєва запевняє, що її нерви заспокоїлися, а емоції принишкли. Не все ж плакатися за фіналом "Танців з зірками". Тим більше, як запевняє Григорій Чапкіс, вона сама винна...

"Образа вже минула... Я пробачила людей, що написали свій жорсткий сценарій і що намагалися режисувати це шоу..," - каже спортсменка в інтерв‘ю "Бульвару Гордона".

"Але в "Стар Медіа", як і всюди, є різні за своїми душевними якостями люди. У сім‘ї, як кажуть, не без виродка. Мені здається, у цій компанії деякі "зазвєзділісь" і ціну собі не складуть", - все ж таки впевнена Лілія.

Ліля Подкопаєва, згадуючи про "Танці" і їх організаторів, зауважує, що "у сім‘ї, як кажуть, не без виродка"

Олімпійський характер все ще не даю спокою Подкопаєвій, і вона досі переконана, що перемога Ані Пелипенко і Марчина Мрочека у фіналі - нонсенс.


"Також незрозуміло, чому українці раптом проголосували за поляка", - підозріло зауважує Ліля.

На питання, чи Ліля справді думає, що її достроковий виліт був комусь потрібний, вона сказала так:

"Нічого не можу про це сказати. Хоча, можливо, просто роблю вигляд, що не розумію... мабуть, так було треба організаторам шоу - для підняття рейтингу потрібен був ефект неочікуваності".

Комусь було треба витурити Лілю з проекту, а перемога Мрочека - політика?

А один із заїжджих членів журі Вадім Єлізаров на підтримку Лілі каже, що "поляк неконкурентний": "...Його перемога - це скандал... Без штучного втручання Мрочек перемогти не міг... Я гадаю, хтось навмисне зробив так, аби її (Подкопаєву) прибрали".

Подкопаєва впевнена, що її "жорстко зарубали".

"Поставили "7", сказавши, що у мене не того розміру підбори. Суддя-італієць заявив, що латинську програму танцюють на високих підборах. Коли чоловік каже жінці подібні речі, це звучить по-хамськи і не по-чоловічому. Між іншим, у той же день Могилевська танцювала ледь не у солдатських чоботях, зроблених під латинське взуття, на невеликих підборах. Але цього чомусь ніхто не помітив", - наголошує Ліля.

"Коли я вилетіла з проекту, організатори хотіли побачити справжні емоції. От вони їх і отримали", - додала вона.

Якщо Лілю вигнали через низькі підбори, то у Могилевської ж теж не босоніжки на ногах були, а ледь не військові чоботи, - образливо

Разом з тим Ліля продовжує стверджувати, що її просто надурили. "Мені стало гірко від того, що мене надурили, тому що у третій проект я прийшла заради задоволення..," - запевняє Подкопаєва. Вочевидь, задоволення Лілі зіпсували.

Однак незмінний суддя усіх українських "Танців з зірками" Григорій Чапкіс упевнений, що спортсменка сама винна у поразці на проекті.

Чапкіс: Подкопаєва сама винна

"Вона сама винна у тому, що вилетіла. Вдягла якісь рейтузи, неяскраву спідницю і туфлі на низьких підборах, від чого її фігура змінилася. Ліля виглядала мрачно", - каже Григорій Миколайович.

Між тим, ведучий "Танців" Юра Горбунов зізнався, що, відкривши конверт із результатами фіналу, він здивувався. Однак додав:

"...Я впевнений, що жюрі "Танців" незалежне і неупереджене, а Подкопаєва програла, тому що гірше станцювала. Ось і все". Він також зізнався, що сам "внутрішньо вболівав за Наташу Могилевську, але результатом задоволений".

Горбунов хоч результатам "Танців" здивувався, але був задоволений

Фото Іди Спалах, "Комсомольської правди в Україні", http://musictime.com.ua та прес-служби "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів