Дружина влаштувала Луценку опівнічну романтику

14 грудня 2007, 12:05

Лідеру "Нашої України - Народної Самооборони" Юрію Луценку у п‘ятницю 14 грудня виповнилося 43 роки.

А святкувати свій черговий день народження екс-соціаліст розпочав вже у ніч з четверга на п‘ятницю. Причому кохана дружина Ірина влаштувала нунсівцю незабутню романтичну ніч.

Почалося все із жартів. У четвер ввечері подружжя Луценків вже вкотре засвітилося на зйомках "Вечірнього кварталу". А оскільки концерт закінчився близько опівночі, то і своє 43-річчя політик зустрів у палаці "Україна".


Луценко "народився" на "Вечірньому кварталі"

"Хлопці, як завжди, були в ударі", - поділився він з ТаблоIDом враженнями від вечора.

"А потім моя дружина стала моїм особистим водієм. Але нічний водій, як ви розумієте, веде до відповідних романтичних пригод. Так воно і завершилося.., " - заінтригував далі Луценко.

При цьому він божився, що не пив, а дружина сіла за кермо не через його нетверезий стан.

"Ні, (хильнув) коли вже приїхали додому... Я не вмію водити. В мене водієм працює Ірина", - пояснив іменинник Юрій. Тим більше жінка нунсівця, виявляється, непогано керує автівкою.

А дружина Ірина влаштувала Луценку романтику вночі

"Так, у неї батько водій і, можливо, щось передалося, бо вона гасає по Києву, і я в принципі не дуже люблю з нею їздити", - зізнався він ТаблоIDу.

На цей раз додому Луценки дісталися без пригод, ні в кого, як додав екс-міністр, не врізалися. А день народження пообіцяв відсвяткувати обов‘язково, навіть якщо Юлію Тимошенко не візьмуть у прем‘єри у цей день.

"День народження відбудеться при будь-якій погоді, бо це залежало від моєї мами. Тому це питання не обговорюється", - зауважив він.

А святкувати Луценко планує, за його словами, традиційно - запросить своїх друзів, близьких людей.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів