Ющенко на власну гірськолижну трасу летить на гелікоптері

9 січня 2008, 11:34

Під час зимових вакацій світлі голови держави зі своїми нащадками занурюються часто-густо у світ релакс та відпочинку душевного. Президент. Зокрема, душею й тілом відпочиває на лижах.

Однак, як насправді "відтягується" голова держави і його близькі мало хто знає. От і вирішив блогер "Української правди" Мустафа Найєм прояснити деякі деталі.

Ще на свята в "Україні молодій", головним редактором якої є радник президента Михайло Дорошенко, з‘явилася замітка про те, як відпочивав Віктор Ющенко.


Із 30 грудня і аж до Різдва включно Ющенко "відкатує" свої канікули на гірсько-лижному курорті "Буковель" у Карпатах, як пише видання.

"Новий рік він зустрічав у суто родинному колі в президентській резиденції "Гута". Цьогоріч канікули президента не затьмарені роєм політиків, прохачів, депутатів - тільки родина й найближчі друзі..," - розповідає "Україна молода".

Як насправді відпочиває президентська родина - мало хто знав. Та ситуація змінилася...

"Загалом вакації президента проходять за планом. Щоранку Ющенко, який усього кілька років тому став на лижі, їздить на "буковельські" гори - це близько двох годин від "Гути", -. - провадиться далі.

"Менші дітлахи - Софійка, Христина та Тарасик - супроводжують татка на санчатах, втім дівчата вже й самі вчаться потроху ставати "на лижню". Кажуть, непогано їздить і старший син Андрій Ющенко", - уточнюється у статті.

У ці дні в "Буковелі" - аншлаг: маса бажаючих їде кататися, тож при в'їзді до курорту збираються автомобільні "тягнучки", що вельми нагадують столичні. Однак "як стверджує джерело "УМ", Віктор Ющенко покірно вистоює у "пробці" - ну, як люди..."

"Україна молода" пише, що, аби покататися на лижах, "Ющенко покірно вистоює у "пробці" - ну, як люди..."

Цікаво, що після особистого дзвінка блогера у якості потенційного клієнта "Буковелі" у тамтешній реєстратурі мила дівчина розповіла дещо інше.

Після ґрунтовної розповіді про вартість номерів і про те, що після 14-го вони коштуватимуть значно дешевше, дівчина із задоволенням потеревенила із потенційним "лижником" з Києва і про відпочинок президента.

- Дівчино, а як там зараз з підйомниками - ажіотаж великий чи покататися все-таки можна?

- Та ні, все нормально! Людей багато, але всі катаються. Проблем з цим немає... Прийдеться трохи почекати, але взагалі ніхто не жаліється. Є затори з машинами, але лише на під‘їзді.

- Це, напевне, від того, що там президент... До речі, правда, що він у вас там катається?

- Так! Він тут теж буває. Але він до заторів немає відношення. Він прилітає на гелікоптері...

Однак блогер "Української правди" з'ясував, що у "Буковель" Ющенко прилітає на гелікоптері

- Ви впевнені, що це він?

- А як же? Про це всі знають. У нас дві площадки для посадки - одна на горі, одна під горою. Я не знаю, на яку він прилітає, але те що це він - це точно.

- І що, він прямо з охороною чекає на свою чергу на підйомниках?

- Послухайте, він ніяких проблем нам не завдає! Він взагалі далеко від готелів. В нього там своя траса. Йому виділили окремий підйомник, там і охоронці, але на курорт це ніяк не впливає.

Там у президента "своя траса" і "окремий підйомник"

- То, може, приїхати пізніше, коли президент поїде, і покататися на цій елітній трасі?

- Та ніяка вона не елітна. Така ж, як усі. Просто вона подобається президенту. Якщо будете тут, коли його не буде, зможете самі на ній покататися.

Історію з гелікоптерами майже дослівно підтвердив за деякий час і інший працівник реєстратури курорту. Щоправда, у вівторок, 8-го січня, "президентська траса" була вже вільною, і самого Ющенка та курорті вже не було.

От і уявилася тоді блогеру мальовнича картина: як президент летить на гелікоптері, а за ним по землі "ну, як люди...", ціла низка охорони і діти на санчатах...

Фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів