Весіллям Семенюк займається її наречений і його син

15 січня 2008, 16:44
Голова Фонду держмайна Валентина Семенюк плювати хотіла на забобони. Наречений підтримує щасливу соціалістку за руку, парочка ніжно обіймається і звертається одне до одного коротко - Валя і Віталік.

А весілля Валі і Віталіка виллється приблизно у 25 тисяч гривень - і це без спиртного.

У понеділок увечері "голубки" разом вибирали нареченій чоботи для свята. Семенюк взагалі зізналася, що майже всю роботу з підготовки до весілля переклала на плечі свого київського бізнесмена.

"Я йому сказала, що хочу, щоб це було сімейне торжество, щоб ми просто двома родинами зібралися, посиділи", - повторює власниця пишних форм "Сегодня".

Та й наречений Віталій Самсоненко, один із власників "Страхового дому "Самсон", ніби не заперечує.


Бізнесмен каже, що останні два роки по смерті першої дружини були для нього непростими. Та потім з'явилася Семенюк, і його життя змінилося... Зізнається, що й діти майбутню мачуху вже визнали.

Самсоненко і Семенюк чоботи нареченої до весілля вибирали разом

"Діти щасливі. Їм сподобалася дуже Валентина Петрівна. Моя обраниця - прекрасна жінка, і я у неї закохався. Діти радіють разом зі мною", - розповідає Самсоненко.

А тим, що шлюб пара буде брати у високосному році, Семенюк не переймається. Каже, все одно заяву в РАГС ще торік подали.

"У Біблії ж ніде не сказано, що не можна виходити заміж у певні роки. Та й я зовсім не забобонна", - запевнила вона.

Тим більше діти шлюб батьків підтримують. До речі, весільними дружками Семенюк і Самсоненка вибрали своїх нащадків.

"Наші діти - мій син і старша дочка Валі будуть свідками на весіллі", - поділився обранець соціалістки.

Окрім того, саме син майбутнього чоловіка Семенюк, за її словами, займається питанням весільної подорожі "молодят".

"У нашому віці вже діти нам подарунки готують. От і я знаю, що син Віталіка готується якийсь сюрприз нам зробити", - каже вона.

Щоправда, куди саме відрядить Самсоненко-молодший свого батька із новоспеченою мачухою, Валентина Петрівна поки не в курсі.

Син київського бізнесмена збирається кудись відрядити свою майбутню мачуху... разом із батьком

І хоча Семенюк також запевняє, що поки не знає, де відбуватиметься святкування весілля, один із запрошених гостей зізнався - гулянка пройде у ресторані в Кришталевому залі готелю "Київ".

Цей відомчий готель Верховної Ради у самому центрі столиці, у двох кроках від самого будинку парламенту, давно вважається місцем "тусовки" депутатів.

Між іншим, саме там своє 50-річчя святкував торік екс-спікер Володимир Литвин.

У самому готелі журналістам розповіли, що цей зал вміщує до 70 осіб, а частування для однієї людини буде коштувати 300-400 гривень. При цьому у вартість не входить спиртне. За "напоями для підігріву" потрібно йти у магазин і приносити із собою або ж замовляти заздалегідь у барі.

У середньому, якщо на весіллі буде гостей 70, свято обійдеться Семенюк і її бізнесмену у 25 тисяч гривень, без спиртного, підрахувала "Сегодня".

Хоча, як заявив майбутній чоловік пишнотілої Валентини Петрівни, він її ні у чому обмежувати не збирається: "Вона повинна робити те, що їй подобається, а я її ні в чому не буду обмежувати".

"Все залишається, як є. Працювала і буду працювати. Політикою почну займатися, напевно, ще активніше", - попередила щаслива Семенюк. Тож весіллям, як видно, соціалістці очі не замулиш.

Фото "Сегодня", "УНІАН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів