Засекречене весілля Віталіни Ющенко і її "співоча кар'єра"

23 січня 2008, 13:03
Незважаючи на те, що зі своїм чоловіком Олексієм Хахльовим Віталіна Ющенко вже близько п‘яти років, їхнє весілля відбулося зовсім нещодавно. Окрім того, дочка президента Віктора Ющенка розповіла, як їй освідчився бізнесмен, і чому у її доньки таке складне ім‘я.

Тож своє першє "я тебе кохаю" теперішній президентський зять висловив Віталіні у досить оригінальний спосіб.

"Для мене цей момент був романтичним і в той же час вкрай насиченим емоційно. Ситуація дуже непроста, коли ти хочеш вимовити те, на що не вистачає слів. В результаті все прозвучало так: "Зайчик, я люблю яблука, футбол і... тебе", - ось таким було освідчення Олексія, як він розповів в інтерв‘ю журналу "Viva".


І попри те, що за словами Віталіни, вона батькові дуже довіряє і любить його, Олексія з ним познайомила значно пізніше.

"Звісно ж, я сказала йому, що у моєму житті з‘явився молодий чоловік. Але представила Олексія батькові лише півроку потому, на своєму дні народження", - каже вона.

"Зайчик, я люблю яблука, футбол і... тебе", - освідчився Віталіні Хахльов

"При знайомстві із Віктором Андрійовичем між нами був такий п‘ятисекундний чоловічий погляд. Коли він подивився мені у вічі, я зрозумів, що погляд не можна відводити убік, а потрібно знайти у собі мужність і сказати: "Так, я та людина, котра зробить вашу доньку щасливою!" - згадує Хахльов.

За його словами, цю репліку він таки озвучив - коли просив руки Віталіни.

"Причому вона про нашу зустріч з Віктором Андрійовичем з цього приводу дійсно нічого не знала.... А для мене підготовка до майбутньої розмови була надзвичайно напруженою. Я навіть намагався записати свої думки на аркуші паперу і завчити", - зізнався президентський зять.

Перед розмовою з майбутнім тестем Олексій Хахльов ледь не завчав слова з папірця

Тоді Віталіна, за її твердженням, телефонувала Олексію, а він навіть слухавку не брав. "До п‘ятої ранку його не було!... Так, я була в курсі, що він пішов до батька, але звідки мені знати, з якого приводу!" - каже вона.

Навіть про своє власне весілля Віталіна Ющенко дізналася в останню мить. Незважаючи на те, що роман із Хахльовим стартував 29 вересня 2003, шлюб президентської доньки відбувся лише три з половиною роки по тому.

"На День святого Валентина минулого, 2007-го року, щойно я прокинулася вранці, Олексій попросив мене бути особливо гарною. Потім він перетелефонував мені і продиктував назву і номер будинку, куди я повинна приїхати", - розповідає історію з секретним одруженням Віталіна.

Каже, навіть не звернула увагу на те, що це була відома адреса у Києві. І лише вже наближаючись до вулиці Цитадельної, побачила, що там стоїть охорона...

"Про себе у той момент подумала: "Значить, тато тут точно буде". І лише коли ми зупинилися біля РАГСу Печерського району, я все зрозуміла!" - згадує Віталіна

"Ой, скільки років ми прожили разом, а такого хвилювання я не відчувала ніколи. Я розплакалася. Приїхали батьки та декілька наших друзів. До весілля були готові всі, крім мене..," - ділиться вона.

Після традиційного обміну обручками Хахльови-Ющенки всі разом поїхали до "тата-президента" святкувати. "Наше торжество було по-сімейному теплим", - каже Віталіна.

Попри роман з 2003-го року одружилася VIP-пара лише у 2007-му

Що ж до вінчання, то його відклали також на невизначений термін. "Коли буде тепло. Можливо, влітку. Для нас це дуже важливий крок", - запевняє дочка Віктора Ющенка.

"Свого часу я вважала, що вбрання нареченої мені не потрібне. Але тепер впевнена, що такий день буває тільки раз у житті, і я обов‘язково вдягну весільну сукню..," - пообіцяла вона.

І хоча про весільні подарунки Віталіна нічого конкретного не розповіла, вона згадала про інші коштовні презенти, якими обмінювалася з чоловіком.

"Він зробив дуже цінний подарунок для мене - старовинне фортепіано. До речі, у 1840-му році воно було визнане кращим у Парижі. Щойно його налаштують, моя донька Домініка буде на ньому вчитися грати", - розповідає вона.

Натомість своєму коханому бізнесмену Хахльову Віталіна презентувала цей кліп із піснею у власному виконанні.

"Моя сім‘я ніколи не чула, як я співаю. Я подарувала чоловіку і татові свій кліп, у якому вперше заспівала...Наташа Могилевська та Олена Мозгова мені дуже допомогли. Я обрала пісню "Відірватись від землі", - згадує вона.

У Віталіни тепер є найкраще за 1840-ий рік у Парижі фортепіано, а у її чоловіка дружина-співачка

Але коли дійшло до справи, за словами Віталіни, вона почала нітитися і переносити дату зйомки кліпу. Спершу планувала зробити сюрприз на минулий Новий рік, потім на День святого Валентина, і ось уже час підійшов до дня народження чоловіка...

"Могилевська запропонувала запросити у якості режисера Максима Паперника. Усі приготування відбувалися у суворій таємниці від чоловіка", - додає президентська дочка.

"Коли прийшов час мого тосту на дні народження чоловіка, у залі ресторану, де ми відзначали подію, загасили світло, але засвітили великий екран, на якому з‘явилася я... На фінальних кадрах я подивилася на гостей і вмліла. Я не побачила жодної людини без сліз. Плакали і чоловік, і батько. Тато був вражений. Олексій вражено мовчав ще хвилин 40..," - згадує вона натхненно.

Проте, як одразу ж запевнила Віталіна, вона абсолютно не планує його показувати великій аудиторії: "Мені не потрібна зоряна слава, я хотіла довести собі і всім своїм близьким, що можу співати".

Окрім того, Віталіна Ющенко розповіла, що під час її пологів, з нею було троє чоловіків, і зізналася у таємниці імені дочки. Каже, під час вагітності вона жила, як у казці: "Олексій був особливо ніжний до мене і терпів усі мої капризи".

"До речі, окрім чоловіка під час пологів був присутній мій брат Андрій. В результаті народження Віктора відбулося у присутності найголовніших чоловіків мого життя: чоловік з одного боку, брат - з іншого, а тато.. по телефону..," - згадує Віталіна.

Андрія Ющенка Віталіна називає найліпшим другом. "У нас різниця з Андрієм у чотири з половиною роки, така сама, як у Віктора з Домінікою. Сподіваюся, що й у моїх дітей відносини будуть, як у нас з братом - щирими та глибокими", - каже вона.

Що ж до епопеї з іменем доньки, все виявилося досить просто. "Під час вагітності я відчувала, що у мене буде дівчинка. Знаючи приблизний термін народження, я подивилася у церковному календарі і побачила, що саме у цей період є день Святої Домініки", - пояснила вона.

Разом з тим президенту Віктору Ющенку як діду до вподоби було ім‘я Ярина, що означає "рання".

"А Ніка - "перемога". Протягом двох місяців після народження доньки я знаходилася перед вибором... В результаті нашу дівчинку звуть Домініка-Ярина", - додала Віталіна.

Віталіна вперше відкрила секрет імені її доньки Ярини-Домініки

Щоб побути із новонародженою донькою Віталіна, за її словами, з другого курсу Інституту міжнародних відносин взяла академвідпустку на рік.

Сьогодні Ярина-Домініка, за словами її мами, дуже своєвільна та активна. До школи дівчинка займалася вокалом і танцями, а наразі плаває, займається шахами і кінним спортом. В останньому її спрямовує сама мама.

За матеріалами "Viva"

Фото "Pink", "Комсомольскої правди в Україні", "Скрін Медіа", з сайту "Інтермедіа-Консалтинг" та прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів