Руслана балотується на другий термін... на світовій сцені

6 лютого 2008, 16:23
Минулої суботи у Баку Руслана презентувала обіцяне нове шоу "Дика енергія" у версії мюзиклу.

Схоже, після тимчасового "зависання" у парламенті, активної діяльності у ролі суспільного діяча, благодійниці і посла Доброї волі Юнеско Руслана нарешті повертається на сцену.

Руслана презентувала у Баку новий шоу-мюзикл "Дика енергія"

"Ми готувалися до цього дня довго і ретельно. За першопочатковими планами я збиралася скласти повноваження депутата саме зараз, щоб продовжити кар'єру артиста. Але в силу певних обставин з політикою довелося розстатися ще раніше. Напевно, на щастя", - прокоментувала своє повернення співачка.


Руслана, схоже, радіє, що довелося піти з Ради

Власне, з часів тріумфу Руслани на "Євробаченні-2004" пройшло вже понад три роки. За цей час Лижичко встигла отримати звання "Найпопулярнішого українського артиста у світі" на церемонії World Music Awards у Лас-Вегасі.

Та настав час для шоу-бізнесового "електорату" вимагати від своєї зірки нової програми. Проте Руслана, схоже, припасла у колоді своїх "передвиборних" карт кілька "козирів".

Передусім це нове технологічне шоу в оригінальній мюзикловій версії, доповненій новими образами та костюмами.

Зірка "Євробачення-2004" підготувала нові сюрпризи для фанатів

Нова музична група, DJ-сет з одним з кращих українських електронщиків DJ Small-ом і дюжина нових пісень у новому для співачки стилі - те, чим може похизуватися Руслана на сьогодні.

Руслана вдарилася в електроніку

А нещодавно екс-депутатка Ради ще й почала співпрацювати із популярним нині r'n'b і hip-hop вокалістом американцем T-Pain.

Останній наразі вважається просто таки королем медіа у ланці r'n'b і hip-hop, має одночасно чотири треки в чарті Billboard, премії та номінації MTV Awards і Grammy Awards, як "Кращий R'n'в співак", "Краща пісня". Також на його рахунку співробітництво з Akon, Britney Spears, Chris Brown, R-Kelly.

А це новий партнер Лижичко - хітовий нині r'n'b і hip-hop вокаліст, американець T-Pain

Обіцяно, що спільні пісня і відео Руслани з T-Pain будуть презентовані після повернення співачки з церемонії Grammy 2008 у Лос-Анджелесі.

Очевидно, ця весна для Руслани обіцяє бути плідною. Так, попереду в гіперактивної українки міжнародний реліз її альбому "Wild Energy". До речі, цей диск в українській версії називатиметься "Амазонка".

А навесні Руслана видасть всю свою амазонську сутність голосом

Окрім того, на носі - серія великих шоу в Європі. Для кожного з них, за словами Руслани, готується окремий зовсім унікальний "сюрприз".

А з 13-го по 15-е лютого Руслана на запрошення ООН відвідає Форум цієї організації, присвячений протидії проблемі торгівлі людьми в усьому світі.

Там Руслана збирається представити свій соціальний сингл "Not for Sale", що порушує гостру тему сучасної работоргівлі.

За матеріалами прес-служби Руслани, а також фото з сайту www.villagevoice.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів