Червоненко назве сина Альфіком і зробить йому обрізання

7 березня 2008, 11:04
А шеф по підготовці до "Євро-2012" таки партизан. З‘ясувалося, що жінка екс-губернатора Запоріжжя Євгена Червоненка навіть не на п‘ятому-шостому місці вагітності. Поповнення у сім‘ї екс-міністра транспорту і зв‘язку очікується вже за місяць!

"До цього часу вагітність дружини я намагався приховати, щоб не наврочили", - зізнався Євген Альфредович "Сегодня".

Окрім того, як повідомив сам кремезний чолов‘яга, Ніна народить йому сина. Причому вже й ім‘я парочка обрала, і вирішила, що зробить із дитиною і перші дні її життя... Так, малого Червоненка назвуть на честь діда - Альфредом.


За місяць у Червоненка буде син, а вагітність Ніни він приховував, щоб не наврочили

"Це буде другий Євгеній Альфредович", - гордо заявив 48- річний Червоненко, який сподівається дожити до такого віку, коли в нього з'явиться онук від сина.

"Я дуже цього хочу, тому в нас у родині не було ніяких дискусій на цей рахунок. Мій батько, Альфред Григорович, був видатним ученим-механіком, професором, фахівцем в області нелінійного резонансу машин і механізмів. Незважаючи на те, що йому ставили палки у колеса через єврейське походження, він все-таки зміг зробити наукову кар'єру в Дніпропетровську, де працював в інституті Академії наук", - згадує Червоненко.

До речі, сина Євген Альфредович і Ніна пестливо кликатимуть Альфіком або Фредиком. "В останньому випадку так пестливо називали мого тата", - сміється екс-транспортник.

Сина Євген Альфредович назве Альфіком

Народжувати ж Червоненко відправить дружину не за кордон, а у київський пологовий будинок. Щоправда, поки не зізнається, у який саме.

"Такий вибір я зробив, тому що вірю у професіоналізм наших лікарів, які мають щоденну практику, а не чекають багатих клієнтів", - аргументує вибір Червонець.

Що ж до віри майбутнього нащадка, то у нинішній сім‘ї Червоненка є варіанти... Сам Євген Альфредович - іудей, а його пишнотіла обраниця - православна.

"Через вісім днів після народження я, відповідно до іудейської традиції, хочу провести обряд обрізання. А там, коли Альфред виросте, то сам вже буде обирати віру", - каже затятий гонщик.

Дружина Червоненка народжуватиме у Києві, а сину він зробить обрізання

Між іншим, таким чином у родині Червоненків буде вже троє дітей: дочка екс-губернатора Олександра, майбутній Альфі та син білявки Ніни.

"Ніні 37 років, у неї вища освіта. Її син Кирило, якому 13 років живе разом з нами. Він вже займається картингом. А Альфреду, коли йому буде півроку, я обов'язково пошию комбінезон автогонщика", - будує вже плани щасливий татусь.

Відомо вже, що допомагати сину і невістці виховувати маля буде мама Червоненка Людмила Іллівна. Уроджена Маршак вона є родичкою класика радянської дитячої літератури Самуїла Яковича Маршака. Наразі мати екс-губернатора живе у Києві, але окремо від синів.

У пишнотілої Ніни є вища освіта і 13-річний син. Коли що - свекруха допоможе з другим

"Якщо вона буде Альфреда виховувати так само, як і мене, то він отримає гарне виховання. А що ви хочете, щодня займатися по три години англійською і математикою, це хіба погано", - каже Червоненко.

Окрім того, на підхваті буде й доросла донька Євгена Альфредовича Олександра.

"Тато, я думаю, що ти тепер будеш щасливий, сказала мені дочка, коли довідалася про очікувану появу брата", - тішиться гонщик.

Між іншим, Євген Альфредович забирати сина і дружину з пологового приїде разом зі своєю командою "Червоненко-рейсінг" на раллійній машині "Міцубісі еволюшн".

За матеріалами "Сегодня"

Фото Федора Копєйкіна, "Сегодня" та "Газети по-українськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів