Шуфрич і Горбаль хочуть ніжних обіймів. ВІДЕО

14 травня 2008, 13:45

Напередодні виборів столичного мера на величезних екранах на проспекті Перемоги можна побачити, як регіонал Василь Горбаль пропонує людям... обійми.

Це передвиборчий ролик кандидата у мери Києва від Партії регіонів. І, що цікаво, відео Горбаля майже один до одного повторює відомий ролик "Free Hugs".

От тільки у ролику йдеться про те, що через обійми СНІД не передається, а от любов - так. А у кандидата в мери столиці сенс ролику набуває нового значення.

Минулого року саме "Free Hugs" став переможцем YouTube Video-Sharing Awards, пише "The Daily Telegraph". Автором ідеї "обнімального" відео був Хуан Манн (Juan Mann).


Ролик, що пропагував вільні обійми як символ тепла, любові, посмішки, відкритості, переміг у категорії "Most Inspirational", тобто такий, що найбільше надихає.

Певно, команда регіоналів саме на це і купилася. Хлопці взяли на озброєння закордонний досвід і пустилися у всі тяжкі, відзнявши аналогічний ролик.

Щоправда, відео додали українського колориту і поставили його героїв у вітчизняні декорації.

Василь Горбаль просить обіймати його не на Pitt Street Mall у Сіднеї, а на центральній вулиці Києва Хрещатику. Шуфрич обіймається з хлопцями (ну добре, з дівчатами теж) на Софіївській площі, під самим Богданом Хмельницьким на коні.

Під аркою Дружби народів з табличкою із закликом до обіймів мнеться Інна Богословська. Голова молодіжної організації Партії регіонів Володя Філіпов збирає обійми під Золотими воротами. А Дмитру Табачнику довірили стояти попід церквою. Він ніжно тулиться до людей на Андріївському узвозі.

Замість англомовної пісні у виконанні австралійського гурту "The Sick Puppies", заклики "Обійми мене" звучать українською мовою, хоч і на ту саму музику.

"Ми купили права на музику разом із Едуардом Клімом з "Lavina music", а хлопці буквально за 72 години створили український текст і переграли пісню, зробивши її ще більш роковою", - розповів ТаблоIDу виконавчий продюсер і, як він назвався, автор ідеї ролику Олександр Білоконь.

За словами Білоконя, заспівати для Василя Горбаля і його обіймів спершу мав гурт "Друга ріка". Проте хлопці відмовилися від участі у проекті через брак часу у зв‘язку з роботою над новим альбомом. Так само через гастрольний тур не заспівали у регіональному ролику "СКАЙ".

Думали про "Ламу", проте випадково у студії звукозапису Білоконь почув, як співає соліст зовсім невідомого молодого гурту "Роман Полонський", презентація якого відбудеться тільки 16-го числа.

Що ж до ідеї відео, то Олександр Білоконь запевняє, що про перемогу "Free Hugs" на YouTube Video-Sharing Awards він не знав. Все відбулося "наживо":

"Як зараз пам‘ятаю. Минулого року на Великдень в Америці на розі 5-ої Авеню стояла людина із такою самою табличкою. Я поспостерігав за тим, що відбулося далі, і мені дуже захотілося втілити ту саму ідею у нас, в Україні".

Причому цю ідею продюсер, за його словами, "виношував майже рік". Все ніяк не знав, до чого її притулити - нагоди не було. А тут - перевибори мера Києва, друг Василь Горбаль з його банком... І пішло-поїхало. "Вільні обійми" перетворилися на сполітизовані.

Кліп, за словами виконавчого продюсера, знімали протягом трьох днів. Розпочалися зйомки ще до Великодня, але потім почалися дощі, та й не всі учасники проекту змогли одразу з‘явитися на "майданчику".

"До речі, найлегше було працювати з Богословською. Вона знала, як працювати з людьми, відчувала ситуацію і провокувала людей на обіймання. Я особисто вважаю, що країна втратила велику акторку!" - зізнався Білоконь у коментарі ТаблоIDу.

А невдовзі у рамках цих же "вільних обіймів" продюсер планує організувати "живий ланцюг з обіймів". Та чи з Горблем і Шуфричем знову?

Відео з http://youtube.com/

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів