Ющенко одяг браслет і завів собі клона-прем'єра

16 травня 2008, 16:43

У п‘ятницю на руці президента України Віктора Ющенка можна було запримітити щось, схоже на так звану "фєнєчку". Чорний обідок, який потрапив у об‘єктиви фотокамер під час засідання РНБО, привернув увагу.

На засіданні РНБО Ющенка засікли з браслетиком на руці

Проте, як з‘ясувалося пізніше, силіконовий браслет на руці Ющенка - зовсім не данина молодіжній моді чи тимчасова забаганка.


Виявилося, що це зовсім не данина молодіжній моді

Ще у липні 2007-го організація Крайовий Комітет почала продаж таких пам'ятних силіконових браслетів. Виручені від продажів гроші мали піти на побудову пам'ятника жертвам Голодомору у Вашингтоні та на інші заходи для відзначення 75-ої річниці українського Голодомору-Геноциду.

Виготовлення силіконових браслетів приурочено, зокрема, до 75-ої річниці українського Голодомору-Геноциду

Браслети, зроблені спеціально для вшанування пам'яті майже 10-ти мільйонів жертв Геноциду 1932-1933 років, мають напис "Voices for Victims - Ukraine's Genocide 32-33", тобто "Голоси у підтримку жертв - Геноцид України 32-33". А вартість цих силіконових виробів складає всього 3-4 долари.

Напис на браслеті: "Голоси у підтримку жертв - Геноцид України 32-33"

А от ще у четвер президент-пасічник був із візитом у Великобританії. "Daily Mail", яка написала про приїзд Віктора Ющенка, відзначила зокрема його зовнішній вигляд. А точніше - схожість вбрання Ющенка із вбранням прем‘єра Великобританії Гордона Брауна.

Не дивно, адже представники двох країн вдягли практично ідентичні краватки. Тож видання не дарма жартувало щодо прогресу технологій клонування.

Краваткове клонування: прем‘єр Великобританії Гордон Браун і президент України Віктор Ющенко

Попри те, що у маленьких анкетках на шпальтах закордонної газети, улюбленими кольорами Ющенка і Брауна значаються відповідно помаранчевий і червоний, їхні краватки були одного кольору.

Браун: Симпатична краватка, Містере Ющенко

Щоправда, ромбики на краватці у Ющенка здавалися густіше посадженими, і вузол був тугіший. Ну і ще відрізняли політиків кольори костюмів. 57-річний Браун обрав синій, а 54-річний Віктор Андрійович - чорний.

Ще одним спільним моментом для британця й українця став пункт анкети з їхньою критичною характеристикою: "Потайний та нерішучий політик, не командний гравець".

Британська преса обох назвала "потайними та нерішучими політиками, не командними гравцями"

Ну і, звісно, не могли британці не постібатися з прикрого інциденту у біографії українського президента. Так, його улюбленим напоєм в анкеті "Daily Mail" значиться "Горілка. З льодом. Без діоксину".

Пункт анкети "Улюблений напій" у "Daily Mail": "Горілка. З льодом. Без діоксину"

Нагадаємо, краватковий випадок - вже не перший clothеs-казус Віктора Андрійовича. Раніше ТаблоID писав про те, як Ющенко і його грузинський кум Саакашвілі вдяглися, як сестри-близнючки.

Фото Миколи Лазаренка, прес-служби Віктора Ющенка, а також фото "Daily Mail", фото з сайтів http://www.ukrainegenocide.org/ та maryxmas.livejournal.com
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів