Віталіна Ющенко поїхала надавати допомогу Ані Лорак

23 травня 2008, 19:41

ТаблоIDу стало відомо, що дочка президента Віталіна Ющенко разом з продюсером Оленою Мозговою вирушили на підтримку Ані Лорак у Белград.

"У Белград ми прилетіли вчора. Тож встигли подивитися півфінал. Сиділи ми у ложі, де розташувала наша преса. Власне, у нас були квитки у зал, проте ми з Віталіною вирішили бути зі своїми", - розповіла Мозгова у телефонній розмові з ТаблоIDом.

"Віталіна до півфіналу підготувалася і була налаштована вболівати, так би мовити, рішуче: вдягла футболку з написом "Україна", блайзер з написом "Україна". І ми так стрибали, вболіваючи! Так переживали за Кароліну!" - зізналася Олена.


У телефонній розмові з ТаблоIDом Олена Мозгова розповіла, як вона з Віталіною Ющенко вболіває за Ані Лорак

Причому до фіналу, за словами Мозгової, вона з Віталіною Ющенко теж неслабо підготувалися.

"Завтра будемо одягнені з українським колоритом. Ми також попросили, щоб нам спеціально пошили великі наші українські прапори, щоб було ефектніше, коли Ані Лорак буде виступати на фіналі", - поділилася Олена.

"Знаю, що Віталіна перед фінальним виступом буде з Кароліною поряд, буде з нею у грим-румі", - уточнила Мозгова.

"Віталіна приїхала сюди перш за все з власної волі, бо вона вже доросла людина і сама вирішує, куди їхати , а куди ні. Але і як член своєї родини вона від початку підтримувала наших учасників на "Євробаченні", - пояснила появу президентської дочки на пісенному конкурсі колишня дружина співака Олександра Пономарьова.

Віталіна перед фіналом буде у грим-румі поряд з Лорак

"Адже першою людиною, яка взагалі зрозуміла, що таке "Євробачення" і його значення для музичної культури, це був Віктор Андрійович Ющенко. Саме він підтримав свого часу Пономарьова. А не було б того першого кроку, то не було б, вибачте, ні Руслани, ні подальших "Євробачення" для України", - зауважила Мозгова.

Вона також додала, що Ані Лорак до фіналу налаштована дуже по-бойовому.

"У неї такий потужний бойовий заряд, що будь-хто позаздрить. Взагалі, її тут, у Белграді класно сприймають і вона дійсно у фаворитах!" - відповіла Олена на питання ТаблоIDа про "бойову обстановку".

"Взагалі, ми дуже сильно вболіваємо за Кароліну і дуже-дуже розраховуємо на перемогу", - зізналася вона.

"Звісно, "Євробачення" - річ надзвичайно непередбачувана, та й тутешні підводні течії, так би мовити, можуть все зіпсувати. Однак ми віримо у краще. Скажімо так: ми готові до всього, але розраховуємо на перемогу", - пояснила Мозгова.

Ані Лорак до фіналу налаштована по-бойовому

Що ж до найсильніших "загроз" для Ані Лорак, то Мозгова відповіла так:

"Всі кажуть чомусь про Швецію. Власне, вже є певна десятка найсильніших, проте ніхто не наважується озвучити, хто ж саме і на якому саме місці знаходиться".

Також Олена спростувала чутки про те, що Ані нібито має серйозні проблеми зі здоров‘ям.

"Ми з Віталіною бачили Кароліну буквально сьогодні в обідній час. Вона саме виїжджала на репетицію. Ані прекрасно виглядає. А все, що кажуть, ніби у неї проблеми зі здоров‘ям чи вона втрачає голос, все це безглузді плітки", - підкреслила вона.

Залишається сподіватися, що у фіналі, 24-го травня, Ані Лорак дасть прикурити всім іншим учасникам "Євробачення 2008".

Фото pinchukfund.org, kp.ua, focus.in.ua, PHL, і фото прес-служби Ані Лорак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів