Віктору Ющенку зробили ремонт за 10 мільйонів

26 травня 2008, 16:34
У президента Віктора Ющенка з‘явилося ще одне місце, куди можна заїхати і перебути там якийсь час. Через сім років нарешті завершився ремонт нової резиденції президента.

Ремонтні роботи, які були проведені у палаці Потоцьких у Львові, обійшлися у 10 мільйонів гривень.

Віктору Андрійовичу зробили ремонт за 10 мільйонів

Щоправда, з держбюджету на потужний марафет цієї нової резиденції грошей не виділяли. Палац Потоцьких обновляли за рахунок міської казни як пам'ятник архітектури.

У новій резиденції президента повно антикваріату і рідкісних речей. Апартаменти на двох поверхах у лівому крилі історичної будівлі оформлені у стилі ретро - з антикварними меблями і раритетними картинами.


У новій резиденції президента у замку Потоцьких повно антикваріату та раритету

У спальні президента центральну позицію займає величезне двоспальне м'яке і зручне ліжко.

"Дорогий спальний гарнітур з карельської берези, як і більша частина меблів, у 30-х роках ХХ-го століття належала радянському посольству у Львові (місто тоді було польським)", - розповів "Сегодня" директор Львівської картинної галереї і "опікун" палацу Борис Возницький.

Президентське ліжко

Він особисто займався оформленням інтер'єру президентських апартаментів.

Стіни у спальні президента прикрашені картинами XVIII-го століття з колекції галереї. Над ліжком повісили полотно з сільським пейзажем.

А на стіні, що навпроти, Ющенко зможе милуватися оголеними жінками - героїнями давньогрецьких міфів.

Водночас у кабінеті вивішені картини з сюжетами, пов‘язаними із постаттю Катерини II. На одній з картин зображено російську імператрицю, яка пливе у човні по Дніпру. На іншому полотні - феєрверк на честь Катерини на Тарасовій горі у Каневі.

Голі жінки для Ющенка

Робочий стіл Віктора Андрійовича - також не простий. У XIX столітті він належав бургомістрові Галичини.

Також, є у резиденції кімната для прийому делегацій, ще одна спальня, секретне приміщення зі спецзв'язком, кімната для охоронця, дві ванні кімнати та вбиральні, а також кухня.

Ванна кімната у резиденції

У підвалі замку знаходиться кав‘ярня. VIP-апартаменти обклеїли шпалерами пастельних тонів, які було спеціально замовлено з Італії та Франції.

Тож до прийому голови держави у замку Потоцьких вже все готово.

За матеріалами "Сегодня"

Фото з офіційного сайту президента, фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів