Андрій Ющенко змінив скандальний імідж

19 червня 2008, 15:01
На відміну від своєї сестри Віталіни президентський син Андрій Ющенко на очі фотографам і журналістам з‘являється не часто.

Судячи, з останніх звісnjr, нічні клуби, дороге шампанське й мобілка, швидкісна їзда по нічному Києву - все це позаду.

Тепер у Андрія Ющенка новий імідж - нині він студент-"хорошист", який переймається поганим знанням іспанської мови.


У суботу син президента Віктора Ющенка склав свій останній іспит, пише "Сегодня". Андрій закінчує п'ятий курс Київського інституту міжнародних відносин, відділення міжнародних економічних відносин.

Власне, на той момент Ющенко-син склав вже чотири іспити. А кращий результат Андрій отримав з права - п'ятірку. Інші екзамени склав на четвірку.

"Складати все було вже простіше, адже викладачі тебе вже знають і з ними легко спілкуватися", - зізнається Андрій.

Попереду у хлопця залишився лише держіспит, де він планує складати іспанську мову. А от відзначати закінчення сесії президентський син у суботу не планував.

"Поїду зараз додому, вчити іспанську - я її погано знаю. Хоча я б зараз погуляв на свіжому повітрі, але погода не дуже гарна", - казав він тоді.

Також Андрій розповів, що вдома батько його особливо не контролює, але постійно цікавиться його успіхами.

В інституті майбутній магістр з міжнародної економіки з'явився без охорони. А його поява особливого ажіотажу серед одногрупників не викликала.

"На пари й іспити ходить регулярно, прогулює мало, але буває", - розповіла одногрупниця Ющенка-сина. До того ж, як пише видання, стосунки зі університетською групою у Андрія непогані.

Фото "Сегодня", "Фокуса", "Компромат.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів