Семенюк поїде з родиною в Буенос-Айрес

27 червня 2008, 18:22

Валентина Семенюк-Самсоненко вирішила провести кілька днів в Буенос-Айресі з родиною. Більше того, вона їде туди не відпочивати, а вболівати за нашого боксера Юрія Барашьяна.

На 3-тє липня в Аргентині заплановано його бій з Х'юго Гараєм за титул чемпіона світу в напівважкій вазі за старішою версією Всесвітньої боксерської асоціації (WBA).

Батько й Син Самсоненки бажають Барашьяну перемоги

Схоже, що подружжя Семенюк-Самсоненко таким чином вирішило допомогти пасинку голови фонду держмайна - Володимиру, який представляє інтереси боксера в Україні.


Друзі: пасинок Семенюк-Самсоненко весь в блакитному та боксер Барашьян

Юрія і Володимира пов'язують також і просто дружні стосунки, бо пасинок Валентини Петрівни протягом багатьох років підтримує Барашьяна. От він і приїхав у четвер в аеропорт Бориспіль проводжати боксера в Аргентину.

Для того, щоб побажати успіху, в аеропорт прибув і чоловік керівника Фонду держмайна Віталій Самсоненко. Очікувалось, що й зіркова дружина буде, але через справи їй не вдалося вирватися.

Сказати теплі слова боксеру приїхали й артисти: група "Гарячий шоколад", резиденти "Comedy Club.ua" "Парк Південна Панкота" і репер Ларсон.

Дівчата з "Гарячого шоколаду" вирішили розважити боксера своєю платівкою

Дівчата з "Гарячого шоколаду" подарували Барашьяну свій диск і листівки, щоб "не нудьгував під час перельоту".

Але більше за всіх подарунком відрізнився Ларсон. Український репер, як завжди увішаний Луї Віттоном, виконав пісню, яку написав спеціально для Юри і спеціально для майбутнього бою.

Ларсон весь у Луї Віттоні

Як повідомили у прес-службі боксера, запрошення на бій отримав й мер Києва Леонід Черновецький.

Фото прес-служби Барашьяна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів