Депутатка Януковича відірвалася на футболі у стилі VIP

3 липня 2008, 14:06
Українські політики жваво цікавляться футболом. Ющенко і Янукович часто приїжджають подивитись на гру "Шахтаря", який належить Ахметову, або "Динамо". Семенюк збирається вболівати за українського боксера.

А от "регіоналка" Ірина Бережна вирішила довести дружбу з Росією справою і відправилась підтримати російську футбольну команду у півфіналі Євро-2008.

"Я палка вболівальниця, при цьому вболівальниця зі стажем. Була в 2006 у Німеччині на чемпіонаті світу на матчі Італія - Франція, коли сталася ця історія з Зіданом", - розповіла депутат.

Як виявилось, вона не є надійною вболівальницею. Серце жінки - мінливе. Два роки тому вона підтримувала Італію, тепер - Росію, а у фіналі переметнулась на бік Іспанців.


"Уболівала за Італією, тому що люблю цю країну, і це поширюється і на футбольні пристрасті", - розповіла вона.

"Цього ж разу я приїхала у Відень на півфінал Росія - Іспанія. Я вважаю, що росіяни - великі молодці. Гра, яку вони показали з Голландією, - це взагалі новий футбол. Але, на жаль, у півфіналі з Іспанією це була вже інша команда, невпізнавана, грали вони просто жахливо", - поділилася своїми спостеріганнями Бережна.

Вона також розповіла, що на матчі Іспанія-Німеччина вона була у VIP-зоні. Можна собі тільки уявляти, скільки міг коштувати такий квиток, якщо на півфінал прохід у зону для дуже важливих персон коштував від 10 до 20 тисяч євро.

За словами Бережної, в цій ложі "більшість підтримували німців", повідомляє газета "Сегодня".

"Але я уболівала за іспанців, кричала "Віва, Іспанія!". Німецькі вболівальники навіть вирішили, що я іспанка і попросили перекласти іспанський гімн. Були дуже здивовані, коли виявилося, що я іншої національності", - з гордістю зазналась Ірина.

Також "регіоналка" - палка прихильниця і російської команди пожалілась, що було дуже важко придбати символіку футболістів.

"Купити щось було просто нереально! Я купила останню футболку збірної Росії у фірмовому магазині за 100 євро. Росіян на той момент у Відні була неймовірна кількість... На матчі я знаходилася в російському секторі, розмахувала прапором, підхоплювалася, ми усі кричали: "Росія, уперед! Ми з тобою!" - поділилась враженнями Бережна.

У Відень вона приїхала не сама, а з цілою командою - дев'ять осіб. Бережна каже, що це друзі з Києва та Москви. Однак вона не конкретизувала, чи був там співвласник телеканалу "1+1" Борис Фуксман. Кажуть, що вона вже якийсь час має з ним стосунки. Водночас сама Бережна називає його лише другом.

Всі фото газети "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів