Лорак розповіла про Мурата і як відкупається від міліціонерів

Вівторок, 8 липня 2008, 13:54
"Євробачення" зробило з Ані Лорак кращу подружку Філіпа Кіркорова, а свій вільний час зірка просиджує у кіно з нареченим. Окрім того, Кароліна зізналася, як відкупається від міліціонерів і знову "з‘їхала" з весілля.

Так, на питання журналістів, мовляв, Ані, а коли ж ви з Муратом нарешті одружитеся, співачка відмахнулася:

"Поки нічого не відомо. Нам добре і без офіційних штампів у паспортах!"

 Лорак і Мурату добре і без РАГСів

Та й навіщо, все одно зміниться мало що. У пари вже випрацювалися свої звички, спільне коло друзів, спільні симпатії й улюблені способи проводити вільний час.

"Найчастіше ходимо з ним у кіно. Ми обоє - великі кіномани. Намагаємося не пропускати прем'єри фільмів. Тільки йдемо не у день прем'єри, коли маса народу, а пізніше, щоб нас менше бачили..," - ділиться вона в інтерв‘ю "Бліку".

"А от днями в Україну повернулася Лілечка Подкопаєва. То ми парами - вона з Тимофієм і я з Муратом - майже цілий день каталися на яхті", - додає співачка.

 Цікаво, чи у кіно парочка займає місця для поцілунків

Щоправда, Кароліна зауважує, що "таке щастя" (вільний час, який можна провести разом) - рідкість. Благо, під час гастролів Мурат за своєю Каролькою їздить ледь не всюди.

"У закордонних поїздках він постійно зі мною. Мурат дуже уважний до мене, завжди допомагає порадами. Тому ми намагаємося не розставатися. Ми не можемо одне без одного..," - запевняє вона.

 Ані завпеняє, що не може без свого Мурата

За словами Лорак, її наречений їй дуже допомагає. Тим більше, що "практично на ньому всі турботи по нашому ресторану "Angel".

"Але йому і цього недостатньо! Нещодавно він став головним менеджером ресторану турецької кухні на Набережній", - розповідає срібна призерка "Євробачення-2008".

 А Мурата у Києві стає все більше

Та й у таких справах, як, приміром, керування автомобілем, Ані цілком покладається на Мурата.

"Я цілком довіряюся чоловічим здібностям керувати автомобілем. Але в мене теж є права! Правда, сідаю за кермо я дуже рідко", - пояснює вона.

 

Вона також додає, що її водій намагається не порушувати правил дорожнього руху.

"...Тому що це наражає на небезпеку як його, так і мене. Хоча іноді перевищуємо швидкість, коли спізнюємося на концерт", - зізнається Кароліна.

"Але міліціонери зважають на наше становище, і найчастіше я оплачую штрафи дисками або листівками з автографом", - каже співачка.

 Лорак оплачує штрафи дисками або листівками з автографом

Разом з тим подружка Лілі Подкопаєвої нагадала, що ніякого роману з Кіркоровим у неї немає і весілля з Муратом відкладається не через нього:

"Філіп і ми з Муратом - кращі друзі. У нас настільки зміцнилася дружба за період "Євробачення", що не поспілкуватися день один з одним просто не можемо..."

Та, правда, дует з Кіркоровим Лорак навідріз заперечує.

Фото Дмитра Амідова, фото "Бліка", "Комсомольської правди в Україні" та з сайту http://www.intv-inter.net/


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Ані Лорак виходить заміж

Мурат викотив свій альтернативний торт у вигляді серця і заявив, що дарує Кароліні своє серце
Останні матеріали
Більше матеріалів