Кучма не хоче подарунків і спить з жінкою у таборі

Четвер, 31 липня 2008, 15:56
Екс-президент України Леонід Кучма до свого сімдесятиріччя готується у цікавий спосіб. Передусім, Леонід Данилович у письмовій формі відмовився від усіх іменинних подарунків.

"Що стосується подарунків, то я усіх, кого запрошую, попросив, причому письмово, щоб ніяких подарунків не було!", - розповів він "Сегодня" в Артеці.

 Напередодні дня народження Кучма відіслав гостям письмове прохання...

При цьому Кучма додав, що зробити йому приємне таки можна - спрямувавши кошти у його Благодійний дитячий фонд.

Гостей, за словами екс-президента, на його ювілеї буде чимало. Тому й годувати доведеться активно.

До слова, серед улюблених страв Кучми раніше значилися запечена риба з майонезом по-президентськи - судак з осетриною, пиріжки з маком і курагою, чорний хліб із салом і охолоджена горілка.

Леонід Данилович розповів, як можна зробити йому приємне 

Взагалі українська кухня - до тіла ближча. Але любить Леонід Данилович і кавказькі ласощі - сациві, люля-кебаб, хінкалі, хачапурі, плов.

А поки Леонід Данилович із дружиною Людмилою Миколаївною побували в дитячому таборі "Артек" на Міжнародному дитячому фестивалі "Змінимо світ на краще".

А поки Кучма з дружиною поїхали в "Артек" 

 

Кажуть, чекали на святі й іншого колишнього України, Леоніда Кравчука, та теперішнього президента Віктора Ющенка.

Однак незадовго до справи Леонід Макарович повідомив, що приїхати не зможе. Нібито підвернув ногу, тому провів вечір у депутатському санаторії у Місхорі. Та й Віктору Андрійовичу не до "Артека" було - не приїхав.

 

У якості підкріплення із Кучмою до табору завітали міністр у справах сім‘ї, молоді та спорту Юрій Павленко на "Suzuki" та нашоукраїнець Руслан Князевич.

Родичі Павленко та Князевич теж поїхали у табір. Разом із дружиною Князевича, яка є за сумісництвом сестрою Павленка

 

А після дитячого фестивалю Кучми лишилися ночувати в "Артеці" - у гостьовому комплексі табору "Морський", поруч з Аю-Дагом.

Фото "Сегодня"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів