Кузьма Скрябін зраджує дружині на пляжі? ФОТО

7 серпня 2008, 10:19

Лицемірство - річ розповсюджена, а коритце шоубізу ним просто переповнене. Однак робити передчасні висновки - також негарно. Тим не менше, цікаво порівняти слова людини із їх фотопідтвердженням чи фотоспростуванням.

Цікаво, що за дівчину обіймав Андрій Кузьменко з гурту "Скрябін" на пляжі у той час, як не так давно говорив про те, що "на інших не скаче".

За інформацією ресурсу "INTV", який опублікував фотознімки Кузьми, музикант привселюдно обіймався із солісткою свого гурту-протеже "Пающіє труси".

Проте ТаблоIDу стало відомо, що руденька молодиця, до якої тулився Андрій, з зовсім іншого гурту - "А.Р.М.І.Я.". І звуть дівчину Настя Снадна.


Як пише ресурс, після концерту, що його "Скрябін" разом з "Пающімі трусамі" дали у фортеці Білгород-Дністровська, вони добу відпочивали у Затоці. Там музиканти зняли будиночок - за 650 гривень на добу.

Після концерту Кузьма і солістка "А.Р.М.І.Ї." відпочивали на пляжі
Грали у пляжний волейбол
І обіймалися над тілом закопаного товариша
Якби на мобільний, яким фотографує дівчину Кузьма, йому тоді зателефонувала дружина, на питання "Ти де?" він міг би майже з чистим сумлінням відповісти: "А я на морі"
Дружнє мацання на стегна?
Дуже дружні обійми?
На цій "Тойоті" Андрій Кузьменко приїхав у Затоку

Ну навіщо такий піар "А.Р.М.І.Ї." зрозуміло, а от навіщо це Кузьмі....

Фото INTV


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів