Тіна Кароль не знає, кого народить, але з України не поїде

15 серпня 2008, 11:09

Особистий лікар співачки Тіни Кароль розповів про подробиці вагітності артистки. Як з‘ясувалося, Тіна сама ще не в курсі, кого народить, лише приблизно знає де і коли.

Лікар Вікторія Телюкова, про яку близько року тому газета "Сегодня" розповідала як про особистого лікаря прем‘єра Юлії Тимошенко, дала газеті інтерв‘ю. У центрі розмови з журналістами опинилася знаменита пацієнтка лікарки - Тіна Кароль.

Телюкова - директор Приватної урядової клініки закритого типу. Саме там тепер досить часто можна зустріти Кароль, яка приїжджає на планові огляди.

До слова, доктор Вікторія перед інтерв‘ю порадилася зі співачкою і обіцяла "говорити винятково про ті речі, які не порушують лікарську таємницю".


"Це правда, що вона знаходиться на шостому місяці вагітності... Вони (пологи) призначені на листопад. А там уже - як Бог дасть", - підтвердила Телюкова щодо строків вагітності Тіни Кароль.

За три місяці у Тіни буде бейбі

Що ж до статі майбутньої дитини співачки, то лікарка чутки про хлопчика спростувала у такий спосіб:

"А от що стосується статі дитини, то вона відома тільки мені, оскільки при проведенні досліджень для мене це не могло залишитися таємницею. Але Тіна не захотіла дізнаватися заздалегідь, хто у неї буде, хлопчик чи дівчинка, мотивуючи це тим, що чекає, насамперед, дитину, і стать для неї не важлива", - пояснює Телюкова.

"Інформація про те, що в неї буде хлопчик - плід фантазії "жовтої преси", тому якщо про це не знають навіть батьки, то про які джерела може йти мова?", - додає вона. А от, де зірка буде народжувати, вона вже визначилася.

"Ми обговорювали з Тіною це питання, я пропонувала варіант пологів у закордонній приватній клініці, у нас є така можливість і ресурси. Після роздумів, Тіна з Євгеном прийняли рішення, що народжувати Тіна буде в Україні", - розповіла лікарка.

Персональний лікар Кароль розповіла дещо про стать майбутнього маляти

При цьому, за її словами, Кароль цілком довіряє українській медицині і професіоналізму вітчизняних лікарів. Окрім того, доктор припустила, що це буде звичайний пологовий будинок.

За словами доктора, Тіна - пацієнтка в цілому слухання, а вагітність її протікає без ускладнень і без скарг. От тільки концерти і поїздки Кароль скасовувати не хочеться. Зате хоч із апетитом все добре, та й раціон особливий не потрібен.

"Набрати вагу під час вагітності - зовсім нормально, жінка ж їсть за двох. У випадку з Тіною відхилень від норми у набиранні ваги немає, тож після пологів їй легко буде відновити форму", - каже доктор Вікторія.

Тіна їсть за двох, але харчується правильно

При цьому ані на солоне, ані на щось конкретне, якийсь один продукт Кароль не тягне. Її раціон насичений вітамінами. Більш за все Тіна любить брокколі, цвітну капусту, помідори, яблука, персики і тверді сири. Всі овочі й фрукти - лише в очищеному вигляді.

Співачка також повністю відмовилася від будь-яких видів кави, чаю, а також соків і компотів. Крім очищеної води п'є цитрусові фреші, розведені водою, а також любить фреш з моркви, яблука і селери.

Фото "Life.ru" та прес-служби Тіни Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів