Кузьму Скрябіна засудили за погрози тілесної розправи. ВІДЕО

2 вересня 2008, 17:47

У Нацкомісії з суспільної моралі сезонне загострення. Спершу Дашу Астаф'єву за еротику посунути хотіли, тепер "Скрябін" не догодив.

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі визнала текст пісні "Мумітроль" групи "Скрябін" таким, що порушує етичні норми.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, повідомляє "Телекритика".

"Текст пісні "Мумітроль" є таким, що порушує етичні норми, правила поведінки, що склалися в суспільстві на основі традиційних духовних і культурних цінностей, уявлень про добро, честь, гідність, громадянський обов'язок, совість, справедливість, та завдає шкоди моральності суспільства", - йдеться у висновку комісії.


Нагадаємо, "Мумітроль" - це та сама пісня, у якій Кузьма солодким голосом обіцяє своїй "коханій чувісі" вибити зуби і поскладати їх у коробочку.

"Правомірність виходу в ефір таких аудіовізуальних творів, як "Мумітроль", "що поширюють інформацію, яка посягає на честь і гідність особи" та "можуть завдати шкоди фізичному, психічному чи моральному розвитку дітей та підлітків" регламентуються ст. 6 Закону України "Про телебачення та радіомовлення", - говориться у висновку "акул моралі".

Цікаво, що висновок НЕК був наданий на запит Нацради з приводу скарги заступника голови Київської міськдержадміністрації. Щоправда, ім'я заступника Черновецького не було вказане.

Реакція самого фронтмена "Скрябіна" Андрія Кузьменка на такий висновок комісії - посмішка.

"З одного боку, мені просто шкода цих людей, які не можуть більше побачити нічого пагубнішого в українській культурі, ніж наша пісня. З другого - мені смішно. Бо ця пісня три місяці валила по тєлєку і по радіо, її співають на всіх концертах люди, а комісія з питань суспільної моралі її щойно уздріла", - каже Кузьма.

"Може, це не дуже професійно? Адже через їхню неповороткість, виходить, пісня, яку вона вважають аморальною, три місяці розтлівала народ України? Навіть якщо її зараз заборонять до ефірів, то свою "пілотну" місію за ці три місяці пісня вже виконала: вона стала хітом", - зауважує він.

Окрім того, як каже соліст "Скрябіна", "все заборонене у наших людей викликає підвищений інтерес": "Тому мені варто піти поставити свічку за здоров'я членів комісії і подякувати їм за такий піар".

Текст пісні "Мумітроль" "Скрябіна":

Кохана, я тебе люблю

Так особливо

Чувіха, я прошу будь чемна

Бо буду бити

Руками, ногами, своєю головою

Локтями, ремнями, залізною трубою

Приспів:

Якщо ти зрадиш, кохана

Я вирву всі твої патли

До м'яса вкушу за руку

Як велика скажена собака

Якщо ти зрадиш, кохана

Я виб'ю всі твої зуби

В коробочку їх поскладаю

І буду над нею ридати

Маленька, подай свій мобільний

Я почитаю

Від кого прийшла есемеска

І буду бити

Руками, ногами, своєю головою

Локтями, ремнями, залізною трубою

Скріншоти з відео з сайту http://video.i.ua/, а також фото прес-служби "Скрябіна"Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів