Литовченко пережила магічну "хімію" і сходила заміж - втретє

3 жовтня 2008, 11:32
Власниця модельного агентства і двічі розлучена Влада Литовченко почала тиждень правильно. Вічна студентка і тусовщиця вийшла заміж - втретє.

Цього разу мужчиною Литовченко став дніпропетровський бізнесмен Сергій Прокаєв, пише "Сегодня". Він, пише газета, є главою корпорації "Агро-Союз", яка займається продажем вантажівок, сільгоспмашин, запчастин, сервісним обслуговуванням і таке інше.

Саме з ним минулого понеділка обвінчалася модель. Однак весілля пройшло неочікувано тихо. Як сказали ТаблоIDу у прес-службі Влади Литовченко, модель не хоче робити на цій події піару.

Влада Литовченко вийшла заміж за дніпропетровського бізнесмена

"Надто багато було копань у пресі у моєму особистому житті, поки я була у розлученні, і я вирішила, що справжні почуття й особисте життя повинні бути за кадром", - оголосила журналістам Влада.

Модель, яка нещодавно опинилася у центрі прес-скандалу, лише додала, що "це було зважене рішення двох дорослих успішних людей".


"...Ми любимо одне одного і важливо, що наші рідні нас підтримали", - каже вона.

Про нового свого чоловіка Влада сказала небагато: "Ми любимо одне одного і важливо, що наші рідні нас підтримали"

Та й друзі-тусовщики Литовченко кажуть, що модель нині просто сяє.

"Вона закохана і буквально світиться. Я дивлюся на неї і бачу жінку щасливу на сто відсотків", - розповідає акторка Ольга Сумська.

Як пише видання, на своє весілля із Прокаєвим Литовченко не запросила навіть своїх подруг. "Я так їй і сказала: що ж ти улюблену куму і не запросила", - розповідає Сумська.

"Мені дуже сподобався її новий чоловік, цікавий чоловік, схожий на Шона Коннері, підвозив мене з Владою на білому "Лексусі", - зізнається весела акторка.

Після третього шлюбу Литовченко засяяла

Взагалі, наскільки відомо, то Литовченко і її обранець знайомі менше року. Причому, за словами Влади, це була любов з першого погляду, "хімічна реакція". А потім був романтичний літній відпочинок у Ялті.

Обранець моделі бізнесмен Сергій Прокаєв

Про нового чоловіка Литовченко відомо небагато. Але колеги Прокаєва стверджують, що бізнесмен обожнює швидкість - тисне на газ автомобіля і реактивного літака по-максимуму. До слова, у "Агро-Союзу" є аеродром і кілька крилатих птахів, а поруч із Дніпропетровськом Прокаєв побудував мотодром.

Прокаєв любить швидкість і Владу

Нагадаємо, Литовченко вперше вийшла заміж у 1988-му році з київським архітектором, проте цей шлюб протривав лише 5 років. Вже у 1996-м вона взяла шлюб із Ігорем Литовченко, чиє прізвище згодом і перетворила на свій власний "бренд". Із ним Влада прожила вже 9 років. Від двох чоловіків у Литовченко є дочки 18-річна Маргарита та 8-річна Христина.

Фото джерел ТаблоIDа, з офіційного сайту Влади Литовченко та з сайту kalmregion.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів