Окунська знайшла захист в обіймах соратника Кінаха

28 жовтня 2008, 14:14

Шляхи господні незвідані. Буває, омріяна ідилія розбивається вщент, а від кохання, сім‘ї та родинного затишку лишається лише порох і бруд.

Що насправді стає причиною таких неймовірних змін у житті пари - знають тільки двоє Іншим залишається лише ламати голови, роблячи припущення, і спостерігати наслідки краху.

Як у понеділок писав ТаблоID, 20-го вересня офіційно було розірвано шлюб між відомим київським адвокатом, заступником голови податкової адміністрації Сергієм Власенком та моделлю Наталею Окунською.

Окрім того, джерело з близького оточення пари запевняє, що причиною розриву послужило фізичне насильство у сім‘ї.


ТаблоIDу вдалося дізнатися більше про новий об'єкт пристрасті Наталії Окунської.

Мужчиною тепер вже колишньої дружини Власенка став соратник депутата-регіонала Анатолія Кінаха.

Звати його Артем Тараненко. Причому, як стверджує джерело ТаблоIDа, із ним Наталя зійшлася вже після того, як розпочався процес розлучення "Окунська-Власенко". Тож ніхто нічиї сім‘ї не розбивав.

Саме в обіймах Тараненка Окунська зображена на фотографії, яку і вона, і він, майже синхронно вивісили на своїх сторінках в "Одноклассниках.ру".

Окунська і її новий обранець

Отже, хто ж такий цей новий обранець білявки.

Тараненко є віце-президентом Українського союзу промисловців та підприємців, який очолює Кінах. Також він є заступником лідера однойменної партії.

Артем Тараненко народився 4-го травня 1969-го року у Києві у родині дипломатів. Він є сином Олександра Тараненка, якого "Дзеркало тижня" називає "одним із зубрів вітчизняної дипломатії". Останній понад 30 років працював з іспаномовними країнами світу, був послом на Кубі, в Іспанії та Мексиці.

Артем за освітою - юрист-міжнародник, закінчив легендарне КІМО (Київський інститут міжнародних відносин).

Артем Тараненко - син дипломата, екс-посла на Кубі, в Іспанії та Мексиці Олександра Тараненка
А ще Артем (ліворуч), схоже, любить полювання і володіє почуттям гумору

У його офіційній біографії сказано, що з 1986 (тобто з 17 років) він працював перекладачем.

Потім Артем Олександрович був працевлаштований у різних фірмах, зокрема, в 1993-95 роках був юристом у компанії "Проксен" - це юридична фірма Олександра Задорожнього, колишнього представника президента Кучми у парламенті.

У 1997-2001 Тараненко значиться як голова правління у компанії "Український промислово-енергетичний концерн", яка, як можна здогадатися із назви, займалася енергоносіями.

Тараненко працював у фірмі, пов'язаній із Кучмою

А коли Кінах обійняв посади у владі, то Тараненко пішов слідом за ним. Так, до вересня 2005-го року Кінах був першим заступником Тимошенко, а Тараненко тоді очолював службу першого віце-прем'єра. Потім Кінах став секретарем Ради нацбезпеки, і Тараненко також очолював його службу.

У таких кар'єрних віражах немає нічого дивного. Зазвичай у політиків прийнято тримати на подібних посадах грошовитих людей, щоб з їхньою допомогою вирішувати делікатні питання.

Окрім усього іншого, новий обранець Наталії Окунської входить до керівництва Федерації дзюдо України.

Також, всупереч поданої в інтернеті інформації, ТаблоIDу стало відомо, що Тараненко розлучений вже півтора-два роки. Судячи ж з фотографій, розміщених на його сторінці на "Однокласниках.ру", Артем має одну дочку.

Тараненко з дочкою. підпис до фото: "ранок. Дочка, як і батько, в "Одноклассниках"
У діток Окунської тепер буде ще одна сестра

Щоправда, тепер їх у бізнесмена побільшає. Нагадаємо, у Наталії Окунської четверо діток - двійко хлопців і двоє дівчаток.

А ще подейкують, що Власенко висловлював намір відсудити у своєї колишньої дружини двох з її дітей. Окрім того, підписуючи документи про розлучення, Окунська нібито змушена була відмовитися від усього спільно нажитого із Сергієм майна.

Фото зі сторінки Артема Тараненка на "Одноклассники.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів