Кільчицька шукатиме собі бойфренда по банківському рахунку

5 листопада 2008, 13:44

Заступник мера Черновецького Ірена Кільчицька засвітилася на сайті, де шукають кохання чи коханців, і розповіла, що у чоловікові головне.

Ірени тепер дві - реальна та віртуальна

Так, фотографію й деякі дані Ірени Реонольдівни можна знайти на сайті знайомств "Кохаймось.com". Там Кільчицька значиться під ім‘ям Ірен.

Щоправда, якщо вам менше 40 років, шансів отримати відповідь від мерської дами практично немає, пише "Газета 24".

Так, на сторінці Кільчицької зазначено, що жіночка шукає для кохання й дружби чоловіка від 41 до 50 років. Ну й зі схожими зацікавленнями.


А інтереси у Ірени Реонольдівни, якщо вірити сайту, досить різнопланові. Приміром, бізнес і фінанси, політика, мода, іноземна поп-музика та навіть йога.

Окрім того, виявляється, що Ірен вільно розмовляє англійською та французькою, не палить, їздить на "Hummer" та добре заробляє.

Але спонсором, як підкреслюється на інтернет-сторінці, бути не бажає.

Ірена Кільчицька шукає чоловіка?

"Моя сторінка на сайті знайомств? Та ви що? А ну розкажіть!" - засміялася у відповідь на питання журналістів Кільчицька.

"Якого чоловіка я шукаю? Ні, це точно не я", - заперечила вона.

"Якби я знайомилася, то головний критерій був би не вік, а банківський рахунок. Так, так, я не жартую. Цей пункт для мене найважливіший, оскільки говорить про цілеспрямованість людини", - пояснює раціональна Ірена Реонольдівна.

"Якби я знайомилася, то головний критерій був би не вік, а банківський рахунок"

"Якщо я і створю сторінку, то назвала б її так: як позбутися чоловіка за 10 хвилин. Адже відсіювати непотрібні знайомства теж потрібно вміти", - зауважила заступниця Леоніда Михайловича.

Між іншим, як стверджує Кільчицька, у неї й без інтернету вистачає бажаючих зав'язати стосунки.

Фото "Дусі" та "Газети 24"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів