Українська правда

Землячка Януковича, "Міс Україна 1996" вдруге вискочила заміж

28 листопада 2008, 15:23
Землячка Януковича, Міс Україна 1996 вдруге вискочила заміж
"Одноміщанка" Віктора Януковича, вдова американського мільйонера "Міс Україна 1996" Наталя Швачко вийшла заміж.

І якщо американський чоловік красуні з Єнакієве їй у дідусі годився, то нинішній коханий - саме те, що треба: молодий, гарний і не ликом шитий.

Новим обранцем багатої 32-річної вдови, як повідомляє "Happy Woman", став бізнесмен з Уолл-стріт Михайло Сєдой. Відіграла пара весілля на маленькому острові Ангвіла у Карибському морі. Між іншим, про підготовку до весілля жіночка розповідала на своєму персональному блозі.

 Багата вдова з Єнакієве вдруге пішла заміж
 "Міс Україна 1996" Наталя Швачко вискочила за фінансиста Михайла Сєдого

На гулянку до Швачко з'їхалося шістдесят гостей - з України, Росії, Англії, Голландії та США. А свідком з боку нареченої була британський дизайнер Вівіан Ван Дайк.

На весілля злетілися шістдесят гостей  

Сама "Міс Україна-96" на весіллі була у вінчальній сукні з колекції модельєра Вєри Вонг. Плаття прикрашене кристалами Swarovski, за даними "Бліка", коштує від 6 до 8 тисяч доларів.

Швачко вбралася у сукню за 6000-8000 доларів
 Міс і Сєдой

Після церемонії реєстрації шлюбу Швачко і Сєдого гостей запросили на вечерю у романтичний ресторан, розташований на скелі над океаном. Далі були танці.

Два дні для гостей грала американська група "Ti Fusion", запрошена спеціально на весілля з Нью-Йорка. Всього гуляли три дні. Офіційні застілля чергувалися з барбекю на пляжі та різними іграми - плаванням, волейболом, катанням на вітрильних човнах і водних мотоциклах.

 
 Весільний танок

А на другий день весілля усіх гостей запросили у подорож на яхті на острів Prickly Pear. І вже звідти молодята попрямували у весільну подорож на яхті по островах Leeward Islands - St.Barts, Saba, Nevis, St. Kitts.

З нині 34-річним фінансистом Михайлом Сєдим Наталя познайомилася у 2004-му році в аеропорту Кеннеді. Він саме повертався з Криму, де провідував батьків.

Молодята і океан

"У квітні 2006-го ми заручилися. Навесні плануємо одружитися. Михайло працює в інвестиційній компанії на Уолл-стріт", - розповідала два роки тому в інтерв‘ю "Газеті по-українськи" Швачко.

  Швачко на яхті з чоловіком. Наташа у тільнику, подарованому батьком Сєдого. Той був командиром радянського крейсера "Москва"  

На той час жінка вже була вдовою американського багатія Чарльза Котіка. У часи знайомства з ним "Міс Фото Україна-1994/96" працювала за контрактом з одним з найбільших американських агентств "Вільяміна".

"Із Чарльзом Котіком я познайомилася на вечірці. Він створив одну з найвідоміших юридичних компаній Америки. Запросив мене на обід до найдорожчого клубу Нью-Йорка - "21", - розповідала колись про свій роман з американцем "Міс Україна 1996".

 Від першого чоловіка Чарльза Котіка Швачко лишився спадок

"За півроку запропонував одружитися. Я двічі відмовляла, адже Чарльз був старший за мене. Але він був цікавою людиною. Займався спортом. Навчив мене кататися на лижах, грати у гольф. Взимку ми відпочивали на гірськолижному курорті Аспен у штаті Колорадо", - згадувала вона в одному з інтерв‘ю.

Їхній шлюб протривав 5 років. Помер Котік у 2005-му, від раку, у віці 65 років. Десь тоді Швачко зайнялася благодійністю - створила у Нью-Йорку Український фонд боротьби з онкозахворюваннями.

Наташа виховує 14-річну дочку Маргариту. За наявними даними, дівчинка вчиться у престижній приватній школі для дівчаток. Як розповідала Швачко, Марго вивчає мови і захоплюється гімнастикою, добре бігає на короткій дистанції.

 Швачко з донькою Маргаритою та Сєдим кілька років тому

Сама ж Швачко колись розповідала, що п'ять разів на тиждень ходить до спортзали і один раз - займається боксом. Цей спорт їй допомагає зняти стрес та зробити руки гарнішими. А ще міска багато подорожує. І вже побувала у купі країн.

 Коли Наталя перемогла у конкурсі "Міс Україна 1996", у неї вже була донька
 
 Власниця київського модельного агентства Влада Литовченко якось заїжджала до Швачко у гості - провідати
Фото "Happy Woman",  "Газети по-українськи", "Бліка", "Бульвара Гордона" та http://www.moemisto.com.ua/
Останні матеріали
На тлі розслідування поліції: у мережі довідалися, що зірка Сутінок казала про домагання з боку Кеті Перрі ще у 2014-му
Скандал
На тлі розслідування поліції: у мережі довідалися, що зірка "Сутінок" казала про домагання з боку Кеті Перрі ще у 2014-му
Пробив дах ресторану: Білик пригадала подробиці епічної сварки з Коляденком, котрий викинув диван із 13 поверху
Селебріті
"Пробив дах ресторану": Білик пригадала подробиці епічної сварки з Коляденком, котрий викинув диван із 13 поверху
Стейтем із дочкою та сином показав водні розваги у печері турецького готелю. Фото
Селебріті
Стейтем із дочкою та сином показав водні розваги у "печері" турецького готелю. Фото
Мамині соління і заморожені рюмки: Неплях показала вміст свого холодильника та вразила вартістю комуналки
Селебріті
Мамині соління і заморожені рюмки: Неплях показала вміст свого холодильника та вразила вартістю комуналки
Заїкання, чутки про пластику та скандал із фетшеймінгом: цікаве про зірку Диявол носить Prada Емілі Блант
Селебріті
Заїкання, чутки про пластику та скандал із фетшеймінгом: цікаве про зірку "Диявол носить Prada" Емілі Блант
Все переживемо: Ступка ніжним цілунком привітав кохану з триріччям стосунків
Лавсторі
"Все переживемо": Ступка ніжним цілунком привітав кохану з триріччям стосунків
Зірка Прикордонників Нестеренко повідомила про розлучення з Темляком, якого звинувачували в насильстві
Селебріті
Зірка "Прикордонників" Нестеренко повідомила про розлучення з Темляком, якого звинувачували в насильстві
Розвивати надивленість та додавати акцентів: Андре Тан порадив, як не виглядати старомодно. Фото
Фешн
Розвивати надивленість та додавати акцентів: Андре Тан порадив, як не виглядати старомодно. Фото
Більше матеріалів