Ассія Ахат: Люблю кохатися на балконі висотки в багатолюдному місті

2 лютого 2009, 10:47

Співачка Ассія Ахат, виявляється, має дещо спільне з ексгібіціоністами, а перед бабусею їй інколи буває соромно.

Сексом, як поділилася артистка, вона любить займатися "звичайно, не тільки у спальні!"

"Мені подобається кохатися на балконі висотки у багатолюдному місті", - заявила Ассія Ахат.

"Я, звісно, не відношуся до ексгібіціоністів - для одержання задоволення зовсім не обов'язково відчувати погляди сусідів. Але секс у різних місцях - це цікаво. І відчуття того, що є хтось поруч, вже привносить свіжість!" - пояснила співачка.


Ассія Ахат запевняє, що не має стосунку до ексгібіціоністів, але любить секс на балконі висотки у багатолюдному місті

Мало того, секс одразу після першого знайомства Ася теж припускає та ще й сама практикувала.

"У мене секс після першого знайомства був. З ким і в якому віці - не скажу", - сміється вона.

А що, адже у секс без почуттів зірка також вірить: "Вірю. Між чоловіком і жінкою може і не бути великого кохання. Але вже на симпатії та потязі вони можуть зайнятися сексом. Цього, напевно, досить для "просто сексу".

Щоправда, ідеальним сексом Ахат однаково називає секс з коханою людиною.

"Тоді все виходить дуже природно, гармонійно, адже партнери відчувають не лише фізичне притягання, але й справжній зв'язок. Ще такий секс має бути з великим обопільним бажанням і з усіма видами сексуального мистецтва", - додає Ассія.

"У мене секс після першого знайомства був. З ким і в якому віці - не скажу"

А от прелюдія перед сексом для знаменитості не має такого вже особливого значення.

"Не настільки важлива довга прелюдія з обіймами, наскільки настрій, який вже заготовлено до прелюдії та рішення йти до спальні. Адже якщо ти не налаштований, то ні про який секс не може бути й мови! Не можна ж себе змусити, у такій справі обов'язково має бути налаштованість. А коли є налаштованість, то довгої прелюдії не потрібно. Для мене 15 хвилин може бути багато!" - уточнює вона.

Коли Ассію Ахат спитали, у якому віці вона почала сексуальне життя, та розсміялася: "Бідна моя бабуся - їй вічно приносять газети з подібними інтерв'ю, а мені потім незручно перед нею".

"Моє сексуальне життя почалося у 16 років. Тоді я навчалася у музичному училищі. І цей хлопець і став моїм майбутнім чоловіком", - запевнила вона. Може саме тому, що подружжя так довго знайоме, Ася й не надто вимудряється при спокушанні свого партнера.

"Моє сексуальне життя почалося у 16 років"

"Насправді все відбувається на відстані і набагато раніше, ніж ми приймаємо душ і лягаємо у постіль. Для мене, наприклад, заздалегідь зрозуміло, що через годину-дві між нами буде секс. Наскільки є сили, настрій та бажання - це видно заздалегідь", - пояснила вона.

Коли ж співачку спитали, чи використовує вона якісь афродізіаки чи сексуальні іграшки, вона зауважила:

"Є різні конфігурації чоловічих статевих органів. Я завжди звертаю увагу на новинки в секс-шопах (сміється). Коли буваю у Парижі - а як відомо, у цьому місті маса подібних магазинів, - то обов'язково заходжу і дивлюся, що новенького з'явилося. Навіть не через покупки, а просто так, цікаво подивитися. Париж - місто кохання, там не соромляться сексу так, як у нас".

Ассія Ахат на відстані знає, коли у неї буде секс

"У Києві (у секс-шопах) давно була. Кажуть, що у нас невеликий вибір і маленькі поставки", - додала вона.

Фото з особистого архіву та фото прес-служби Ассії Ахат

За матеріалами "Блік ТВ"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів