Подкопаєву з Нагорним не змогли розлучити

13 лютого 2009, 15:38

Чоловік олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої впевнений, що дружина йому не зраджує. А суд їх так і не розлучив.

Так, 12-го лютого у четвер у Печерському районному суді Києва слухалася справа про розлучення Нагорного і Подкопаєвої. При цьому остання до суду не з‘явилася.

"Чому вона не прийшла, не знаю. Річ у тім, що ми зараз не спілкуємося, вона не відповідає на мої дзвінки", - знизує плечима чоловік гімнастки, пише "Комсомольська правда в Україні".

Замість себе, як пише "Сегодня" відповідачка надіслала адвоката з завіреною нотаріусом заявою. У ній спортсменка погоджується на всі умови свого ще чоловіка і просить задовольнити його прохання.


В результаті розгляд справи тривав всього півгодини. Суддя побажав особисто дізнатися у Лілі про причини, що спонукали подати на розлучення, і переніс слухання справи на 4-е березня.

А вийшовши з будинку суду, Тимофій поспілкувався з журналістами. Він зізнався, що відтоді, як 19-го січня пішов з дому, він там не був і дітей, Вадіка та Кароліну, не бачив.

"Я сподіваюся, що мені це вдасться хоча б сьогодні - заберу їх з садка. Може, тоді і з Лілею зможу поспілкуватися, вона ж навіть не відповідає на мої дзвоники. А ключів від квартири у мене немає", - пояснив Нагорний.

Правда, є у Нагорного привід і порадіти. За його словами, друзі розповідають, що Подкопаєва зараз "стала ідеальною матір'ю" - нікуди не виходить, цілими вечорами сидить вдома з дітьми.

"І мене це не може не тішити. Нарешті мої молитви були почуті, і вона свій основний час проводить у сімейному колі", - сказав він.

А чутки про те, що у Подкопаєвої з‘явилося "право на "ліво", Тимофій відкидає: "Ми досі чоловік і дружина. Чоловічою увагою Ліля, звісно, не обділена, але я вірю, що поки ми не розлучені, вона ніколи не допустить зради".

У самого ж бізнесмена, за його зізнанням, в офісі лежить список ледве не з тридцяти телефонів дам, які побажали познайомитися з ним ближче. Але він береже вірність своїй Подкопаєвій.

Також Нагорний запевнив, що прекрасно почувається і готовий докласти максимум зусиль, щоб зберегти сім‘ю: "Свої погляди і своє право бути батьком і чоловіком я буду захищати сам - без адвоката".

А ще, судячи із слів бізнесмена, він практично вирішив проблему з кредитами, які нависли над його сімейством.

"Кредитори, переконавшись, що я живий і не збираюся з собою нічого робити, виявили розуміння до ситуації і готові надати будь-який зручний для мене термін погашення кредиту. Я попросив у них рік. Гадаю, за цей термін зможу цілком вирішити це питання", - розповів він.

Про те ж, що Подкопаєва досі не коментує розлучення, Нагорний каже так: "Можливо, вона не хоче виносити сміття з хати. Для мене ж це єдиний спосіб докричатися до неї".

А ще, за словами юристів, якщо Подкопаева не з'явиться і на наступне засідання, суд буде змушений почати розглядати справу. І якщо не відкриються нові обставини, то протягом двох місяців подружжя таки розлучать.

Фото "Сегодня" , "ЛігаБізнесІнофрм" та "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів