На "Євробаченні" "оральна зона" Лобода влаштує шокуючий "цирк на дроті"?

13 березня 2009, 14:55

У ході прес-конференції у четвер Світлана Лобода, яку відрядили співати до Москви на цьогорічне "Євробачення", поділилася своїми планами. Співачка розповіла, що шукає спонсора, хто вже погодився її підтримати, а також анонсувала, що просто таки "розбомбить" Європу у найкращому сенсі цього слова.

Окрім того, усвідомлюючи нинішній стан речей, екс-"ВІА-Гра" Свєта на перше місце у пісенному конкурсі на території Росії навіть не претендує.

"Безумовно, "Євробачення" - це політичний конкурс, цього року буде максимально складно здобути перемогу і перші місця, але я знаю, що наше завдання - не у місцях, не у першому місці. Наше завдання - зробити так, щоб про це говорив увесь світ", - сказала Лобода, повідомляє інформаційне агентство "ЛігаБізнесІнформ".

Лобода передбачає, що не переможе у Росії

До того ж, за словами Лободи, вона не вписується у формат "Євробачення", "тому що це конкурс в основному для домогосподарок".


"Я все-таки представляю гротеск, епатаж і драйв, але мені дуже хочеться змінити формат конкурсу", - зауважила Свєта.

За її словами, можна заявити, що "це буде краще шоу, яке бачило "Євробачення", це буде кращий виступ, це будуть найнеймовірніші декорації. Я більш ніж впевнена, що ми зможемо це реалізувати".

Кошторис виступу Лободи ще не готовий, але попередньо можна сказати, що найдорожче обійдуться саме декорації. До речі, як відзначила Лобода, нині для України, Росії та Гонконгу оголошено тендер на реалізацію ідеї з декораціями.

Свєта обіцяє зробити "краще шоу, яке бачило "Євробачення"

А відповідаючи на питання, що відбуватиметься на сцені під час її виступу на "Євробаченні-2009", Лобода екс-"ВІА-Гра" зізналася:

"Я б не хотіла відкривати всі карти... Але я вам скажу, що ми зараз ведемо переговори з людьми, які працюють у цирку "Дю Солей". Це люди, що займаються трюками, вони будуть приїжджати сюди і займатися зі мною протягом двох місяців для того, щоб люди, що дивилися наш виступ, були шоковані".

Також Світлана відзначила, що спробує домогтися, щоб на репетиції у Москві не допускалися ані преса, ані сторонні особи. "Для того, щоб фінал, у якому я буду брати участь, був несподіванкою", - додала вона.

Лобода не хоче розкривати, як саме підкорюватиме Європу

Водночас, Лобода заявила, що відмовилася від підтримки російських продюсерів. Так, на питання, чи не пропонували їй свою підтримку відомі російські продюсери, як минулого року Філіп Кіркоров - Ані Лорак, Лобода підтвердила, що такі пропозиції надходили.

"І ці пропозиції не без оплати. Нас це не влаштовує, тому що на даний момент я вважаю себе самодостатнім артистом з гарною командою, із правильними цілями, із впевненістю в собі", - заявила губастеньку Свєта.

Лобода підкреслила, що у неї і так "є чудові люди, які будуть підтримувати її без копійки грошей". Як з‘ясувалося, співачка мала на увазі срібного призера "Євробачення-2007" Андрія Данилка та кліпмейкера Алана Бадоєва.

"Це (Данилко) людина, з якою ми зараз часто зідзвонюємося, тому що, як кажуть, люди пізнаються в біді, і у найскладніших ситуаціях у житті, коли потрібно зібратися з думками і необхідна підтримка людей-професіоналів. Андрій мені зателефонував і сказав: "Все, що необхідно від мене, я зроблю. Я допоможу, підкажу і розповім... тому що я хочу, щоб ти виглядала гідно, щоб наша країна була кращою", - розповіла Лобода.

Ніяких "Кіркорових" Лобода собі не захотіла і взяла Данилка та Бадоєва

Бадоєв при цьому стане арт-директором проекту, буде представляти Свєту в Росії і розробить концепцію шоу. Водночас над хореографією зірки попрацює команда Олени Коляденко і балет "Фрідом".

А зараз Лобода вже готує промо-тур країнами, які найчастіше голосують за українських виконавців на "Євробаченні". "Також це буде піар-акція, це будуть сольні концерти", - додала співачка. Список країн. Якими прокотиться Світлана, буде затверджено у найближчі два тижні.

Окрім того, вже 14-го березня побачить світ перший міні-кліп-листівка Лободи для "Євробачення-2009".

Свєта вже готує міні-кліп-листівку для "Євробачення-2009"

"Завтра (у п‘ятницю) ми знімаємо міні-листівку, це свого роду міні-кліп, і вже через два дні, я думаю, що ця міні-листівка побачить світ... До зйомок повноцінного кліпу, я гадаю, ми перейдемо вже найближчим часом, і, сподіваюся, що він вийде через півтора-два тижні", - розтлумачила вона.

Поведе Свєта оновлення і на персональному сайті. Незабаром там з'явиться окрема сторінка, присвячена "Євробачення", а крім російського оригіналу, будуть введені українська й англійська версії сайту.

І, нарешті: Лобода шукає спонсорів. Незважаючи на економічну кризу, Свєта сподівається на підтримку спонсорів при підготовці до конкурсу і, зокрема, можливо, на підтримку держави.

Фото "ЛігаБізнесІнформ", прес-служби Лободи, "Бліка", "PR Batteries" та "УНІАН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів