Тимошенко: Пугачова - як перші радянські "Жигулі" й мої перші джинси

1 квітня 2009, 13:46

Прем‘єр-міністр Юлія Тимошенко порівняла російську співачку Аллу Пугачову з першими "Жигулями" і згадала, як танцювала на дискотеках.

У квітневому номері "Женского журнала" вийшла велика стаття, присвячена феномену Алли Пугачової. Найцікавіше, що до створення матеріалу про кумира кількох поколінь долучилася і українська прем‘єр-міністр.

Так, Юлія Тимошенко власноруч написала авторську колонку, де виклала свої спогади та асоціації з постаттю Алли Борисівни.

"Якби мені в юності хтось сказав, що я колись познайомлюся з Пугачовою, буду з нею мило теревенити за вечерею - у житті б не повірила!" - зізнається леді Ю "во первых строках своего письма".


Тимошенко, за її ж словами, дуже розхвилювалася коли під час візиту в Москву їхала на зустріч з примадонною в одному з кафе, навіть трохи боялася. Доки Юлія Володимирівна їхала, вона, виявляється, думала, що ж особливого в імені Пугачової та у її долі для неї особисто.

"Пугачова - це настрій. Під її пісні можна було сміятися, радіти, сумувати, плакати. Пугачова - це стиль. Як перші радянські "Жигулі", як моя перша поїздка в Ялту, мої перші джинси..," - вдалася до милих порівнянь прем‘єрка.

Пугачова надихнула Тимошенко на "твір"

"Я згадувала, як моя мама десь дістала по блату вінілову платівку Алли, і я намагалася її менше слухати, щоб не "заїжджати", - розповідає жінка з косою.

"Згадувала, як я танцювала на перших дискотеках під її пісні. Згадувала літні вечори в Дніпропетровську, коли з багатьох вікон звучало "Арлекино", "Все могут короли", - вела далі вона.

Взагалі, Тимошенко називає Аллу містком між минулим і майбутнім. "Вона змушує згадати все гарне, що було тоді - такий теплий і домашній вогник тихої радості існування незабутнього", - пояснює політик.

А ще, доки Юлія Володимирівна добиралася до Примадонни, вона все думала, що ж їй сказати. "Дивно було б, якщо просто обмовитися: "Я вас люблю", - пояснює в авторській колонці Тимошенко.

"А все вийшло спонтанно: обійнялися, як подруги, сказали компліменти, які можуть казати тільки жінки - все було просто, затишно. Начебто ми знайомі багато років. (Втім, так воно і є, якщо говорити про її творчість.)", - каже леді Ю.

Також Тимошенко припускає, що Пугачова їй близька:

"Я розмовляла з Аллою і розуміла, наскільки вона розумна, чарівна і дуже сильна жінка. Її сила не тільки у таланті, як у творчої людини, а у волі, яка багато разів перевірялася на міцність. Може, саме цим вона мені і близька?"

"...Обійнялися, як подруги, сказали компліменти, які можуть казати тільки жінки..."

Окрім того, що Юлія Володимирівна беззаперечно визнає Аллу Борисівну суперзіркою, вона називає її мудрим політиком, професійним бізнесменом, розумним іміджмейкером, вправним стратегом, людиною дивовижної сердечної щедрості.

"Я люблю Пугачову. Їй про це не сказала - вам кажу", - врешті зізнається Тимошенко.

Так, за словами прем‘єр-міністра, у хвилини смутку чи втоми, у будь-який складний час вона слухає диски з піснями російської зірки.

"А мої улюблені рядки - "Ви не верьте, что живу я, как в раю..." Ніби про мене", - підсумовує свої думки Юля Володимирівна.

Як раніше писав ТаблоID, спілкування Юлії Тимошенко та Алли Пугачової вийшло досить задушевним. Правда, якщо леді Ю наполягала на тому, що жінки вдарили по каві, Примадонна зізналася, що на столі у них була горілка.

Фото Олександра Прокопенка, "Женский журнал"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів