Симоненко з коханкою та "ВІА Гра" сходили на Гару

30 березня 2009, 16:20
Комуністична пара закоханих - Петро Симоненко та його радіо-журналістка Оксана Ващенко є адептами не лише студії "Квартал 95".

Це з‘ясувалося, коли закохані засвітилися на концерті славнозвісного Гару.

Останній найбільше відомий в Україні завдяки партії Квазімодо у французькій рок-опері "Собор Паризької Богоматері" та минулорічному концерту.

На перформенс Гару у палаці "Україна" Симоненко з Ващенко прийшли, щось обговорюючи і перешіптуючись.

Симоненко повів свою кохану Ващенко на романтика Гару

Нагадаємо, жіночка чи не вперше вийшла на люди після народження своєму комуністу дочки.


А щойно пара сіла на свої місця, пише "Блік", радіо-журналістка дістала свій білий iPhone.

Петю, посміхайся, нас знімають!

Вона наполегливо демонструвала Петру Миколайовичу щось на маленькому екрані свого апарата. Але у відповідь лідер Компартії реагував лише радісно-черговою посмішкою і дивився кудись убік.

Коментувати будь що пресі Симоненко відмовився. Обґрунтував це тим, що навіть з Оксаною рідко спілкується. Водночас він пообіцяв відповісти на всі запитання після концерту.

Однак, не дочекавшись закінчення шоу, Симоненко разом зі своєю коханкою зник у невідомому напрямку.

"Ой, Вань, смотри какая маечка! Я, Вань, такую же хочу!"

Сам концерт, як пише видання, розпочався із двадцятихвилинною затримкою. Аншлагу не було, і людей все припрошували спуститися з балкона у партер.

Тут можна було помітити "віагріанок" Надю Мейхер та Тетяну Котову. До речі, вони також тихо пішли з концерту до його закінчення.

А під час шоу Гару, після п'ятої пісні, у залі вирубили світло. Спершу усі подумали, що це жарти. Гару почав грати на гітарі, а потім оголосили перерву на 6 хвилин. Коли ж глядачі повернулися до залу, все вже було як треба.

Дві третини "ВІА Гри"

Між іншим, коли Ващенко заходила до залу, у неї в руках була листівка з запрошенням на концерт Алли Пугачової. Тож цілком вірогідно, що наступний вихід у світ пані Ващенко відбудеться 22-го квітня.

За матеріалами "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів