Як Подкопаєва відбивалася від Нагорного, який хотів її поцілувати

6 квітня 2009, 14:22
Сімейні розбірки подружжя олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої та бізнесмена Тимофія Нагорного вже стали надбанням громадськості.

Нагорний через пресу продовжує віщати про своє кохання до дружини, а остання все віється по вечірках у компанії свого друга співака Ель Кравчука.

У п‘ятницю ввечері обоє, і Лілі, і Тимофій, зустрілися на одній вечірці. Причому просто тихо-мирно пара розійтися не змогла.

Нагорному принципово було поцілувати дружину, а Подкопаєвій - конче необхідно привселюдно його ігнорувати.

Майже розлучені Нагорний і Подкопаєва перетнулися на одній вечірці

Так, на антикризову вечірку у п‘ятницю Ліля прийшла з Кравчуком, а Тимофій - з друзями плавчинею на виданні Яною Клочковою та боксером Володимиром Вірчісом.


Забачивши Подкопаєву, Нагорний, як пише "Блік", через весь хол бігцем помчався до неї. Наздогнати свою поки що чинну дружину-спортсменку йому вдалося лише коло входу до концертної зали.

Тимофію захотілося ніжності від дружини?
От тільки Лілі нічого не хотілося

Далі Тимофій простяг руки до Ліл, намагаючись її обійняти, поцілувати. І на якусь мить, як пише газета, жінка опинилася "у мишоловці". У концерт-хол ще не пускали, а підмога у вигляді Андрія Кравчука була ще на підході.

Та Подкопаєва з силою вирвалася з обіймів Нагорного, рвонувши у зал. Тимофій у свою чергу не здався і попрямував за нею. Проте тепер вже з‘явився Андрій Кравчук, він і перехопив Тимофія.

Співак Ель Кравчук допоміг Лілі втекти від чоловіка
А самі чоловіки ще поговорили

В результаті такої сценки, між Кравчуком та Нагорним відбулася розмова. Потім вони розійшлися, і Нагорний зробив кілька дзвінків по мобільному, після чого залишив заклад.

"Я просив його не хапати Лілю за руки, не з'ясовувати стосунки у публічних місцях, на очах преси. І ми навіть прийшли до консенсусу: настав час припиняти цей цирк", - розповів пізніше про зміст розмови з бізнесменом Ель Кравчук.

Кравчук і Нагорний домовилися припинити нарешті цей цирк?

У той же час Подкопаєва провела решту вечора весело і з танцями. Мало того, під пісню Ірини Білик гімнастка танцювала "медляк" з якимось незнайомцем.

Між іншим, п‘ятничний "цирк" розпочався ще до антикризової вечірки. Того ж дня, о п‘ятій вечора, як пише "Блік", Нагорний викликав міліцію.

Почалося з того, що бізнесмен під'їхав на бульвар Лесі Українки до дитячого садка, щоб забрати сина Вадима. Проте вихователі у садку відмовили йому у зустрічі з дитиною, мотивуючи це відсутністю дозволу матері, Лілії Подкопаєвої. У цей же час у садок приїхала й охорона, яку гімнастка приставила до дітей.

Розгніваний Нагорний помчав до будинку Лілії по тій же вулиці. Але й тут на нього чекала поразка, його знову не пустили, і викликав міліцію.

Напередодні Тимофія знову не пускали до дітей

Та у цей день Вадима він однаково не побачив. Лишень написав заяву в міліцію, де поскаржився на свою дружину, яка не дає йому зустрітися із сином.

Фото "Бліка" та "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів