"Рагулі" образили Червоненка-експлуататора з "кобилою"?

11 червня 2009, 17:58
Першого заступника голови КиївМіськДержАдміністрації Євгена Червоненка можна було б звинуватити у непристойному залицянні до коня.

Так пише прес-служба КМДА у відповідь на заяви Луганської облорганізація ВО "Свобода". Остання днями звернулася до Генпрокуратури з вимогою надати правову оцінку діям Червоненка.

Як виявилося, стурбувало "свободівців" те, що Євген Альфредович назвав свою улюблену кобилу Україною. Окрім того, не залишили вони без уваги і репліку Червоненка про те, що йому дуже приємно запрягати Україну і їздити на ній верхи.

Одним словом, "Свобода" зажадала порушити проти політика-гонщика кримінальну справу за фактом розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Червоненко розпалює міжнаціональну ворожнечу "кобилою"?

У відповідь на подібні дії луганської організації, прес-служба КМДА поширила прес-реліз із наступним текстом:


"На жаль, для ініціаторів цієї акції, ситуація складається точно як у відомому анекдоті. По-перше, Червоненко їздить не на кобилі, а на коні. По-друге, цей кінь не належить Червоненку.

По-третє, цьому коню вже 10 років і називав його власник. По-четверте, "знавцям" кінної справи з луганської ВО "Свобода", які, мабуть, видають себе за нащадків славнозвісних козаків, слід було б знати, що "запрягають" коней, коли збираються везти воза, а не їздити верхи".

Також у тексті релізу уточнюється, що насправді коня Червоненка звати "Ukraine Forever", що у перекладі "Україна назавжди". Зокрема, це ім'я внесене до міжнародних реєстрів за встановленими правилами іменування.

Червонець каже, що він коня не запрягав, а осідлав

За словами Червоненка, він дійсно любить цю тварину, яка має свій характер, і на відміну від деяких "стурбованих", розум.

Далі більше. КМДА пише:

"Зрозуміло, що ім'я тварини достатньо складне для осіб, які, схоже, з великими труднощами здобули навіть середню освіту. Проте, як зазначив Червоненко, для всіх нормальних людей слова "Україна назавжди" є справжнім девізом, з яким можна з честю йти по життю"

Як жартома зауважує прес-служба адміністрації, дивно, що з такими підходами Червоненка не звинуватили ще й у непристойному залицянні до свого коня. "Такий креатив став би апофеозом інтелектуальних потуг окремих "свободовців", - відзначається у прес-релізі.

Дивно, що Червоненка ще не звинуватили у непристойних залицяннях до свого коня...

"Найбільшим соромом української нації є люди з печерним мисленням, які виступають від її імені. Це також пересторога, що під лозунгами захисту українства до влади рвуться войовничі невігласи, які вважають, що належність до титульної нації є індульгенцією від неосвіченості, розумової обмеженості і примітивного хамства. Українці ніколи не вважали таку поведінку своєю національною рисою і здавна зневажливо називали це явище "рагулізмом", - відважує Червоненко компліменти своїм кривдникам.

А наостанок Євген Альфредович порадив заразом подати позов і на всіх тих, хто "осідлав" та "експлуатує" велосипеди "Україна", або ж "знущався" у дитинстві над клавішами піаніно з однойменною назвою.

Фото Федора Копєйкіна (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів