В сім'ї Ющенка знову чекають на дитину?

17 червня 2009, 10:13

Старша дочка президента Віктора Ющенка вагітна. Віталіна незабаром знову стане мамою.

У цьому запевняє газета "Новая".

За інформацією видання, дочка Віктора Андрійовича нині приблизно на п'ятому місяці вагітності.

Правда, поки невідомо, чи знає про цю приємну новину сам президент. Про вагітність 29-річна Віталіна особливо наліво-направо не розповідає.


Віталіна Ющенко знову вагітна?

Також журналісти зателефонували її брату, Андрію Ющенку за коментарями. Проте слухавку підняла дівчина президентського сина Єлизавета Єфросиніна.

"Я повинна спитати про це в Андрія", - сказала Ліза, а після недовгих переговорів Андрій Ющенко передав, що поки утримається від будь-яких коментарів.

Небагато розповіла про свою подругу і музичний продюсер Олена Мозгова.

Віталіна зі своїм чоловіком Олексієм Хахльовим поки інформацію про вагітність не розповсюджують

"Я не винна, що моїми друзями є діти президентів і відомих бізнесменів. Головне для мене - людські стосунки, тому розповідати що-небудь особисте з їхнього життя не в моїх правилах", - лишень сказала екс-дружина співака Пономарьова.

І друзі Віталіну не здають...

Нагадаємо, у Віталіни Ющенко вже є двоє дітей. 8-річна дочка Ярина-Домініка, народилася у неї від стосунків зі скандальним бізнесменом Михайлом Гончаром. А вже друга дитина, син Віктор, народився 2005-го року у шлюбі із головою правління Славутського рубероїдного заводу. Олексієм Хахльовим.

Віталіна з чоловіком і дітьми на дні народження Єфросиніної-старшої

Востаннє на публіці Віталіна Ющенко засвітилися на дні народження телеведучої й акторки Марії Єфросиніної, сестри Андрієвої Лізи. Але тоді округлений животик на тілі президентської дочки розгледіти було неможливо.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID) та фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів