Як Янукович-молодший на холодильнику їздив

7 липня 2009, 14:39
Син лідера Партії регіонів та депутат тієї ж партії Віктор Янукович - затятий автомобіліст. Машинами Вітя захоплювався з дитинства, а зараз долучився ще й до оффроад-забав.

"У дитинстві я мріяв стати конструктором і добре в цьому розбираюся. Зараз мені бракує часу, щоб самому займатися підготовкою машини. Але якщо він з'являється, я годинами можу пропадати у гаражі", - розповідає про себе Янукович-молодший, пише "Сегодня".

А почалося захоплення автівками у регіонала з "Ниви".

"Моєю першою машиною була біла "Нива". Через колір я ласкаво називав її "Холодильник". Мене вона не влаштовувала, і я постійно намагався її удосконалити. У мене це вийшло добре, і я зрозумів, що все можна поліпшити і підлаштувати під себе", - ділиться він.

Тепер же "Ниви" для Януковича - нереальне минуле. Вже два роки Віктор Лідерович, за його словами, їздить на "Audi Q7". На автомобільних сайтах ця машина коштує від 57-58 тисяч доларів.


"У мене були різні автомобілі для їзди по бездоріжжю. Я брав покататися у друзів, купував, а потім продавав. Це моє хоббі", - веде далі депутат-автолюбитель.

"Їжджу на мотоциклах і квадроциклах. У мене було кілька мотоциклів. Найпотужніший - дороблений "Kawasaki ZZR1400" (понад 200 кінських сил) - я його продав. Зрозумів, що це невиправданий ризик. Наші дороги і рух на них не пристосовані для їзди на надшвидкісних мотоциклах", - каже Янукович-менший.

Та й травми за цей час у Віті були - правда, каже, не дуже важкі.

Нагадаємо, минулої суботи Вітя взяв участь у відкритті Міжнародних змагань на позашляховиках, квадроциклах і мотоциклах "АТЛ-трофі 2009". Правда. Перемогу у них син Віктора Федоровича не здобув.

"Я вирішив брати участь за три дні до початку змагань, і у мене була непідготовлена машина. На трасу я виїхав на 12-річному "Jeep Wrangler". До їзди по бездоріжжю я готував авто близько 10 років тому, після цього великих ремонтів і доробок не було. За цей час з'явилися більш надійні деталі та самі машини", - пояснює він.

"У другий день змагань у мене з ладу цілком вийшло рульове керування! Я підозрював, що це може статися, але однаково засмутився. Це була для мене перша гонка подібного характеру", - поділився депутат.

Правда, судячи зі слів Віті, він на перемогу все ж надіється - колись, у майбутньому.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID) та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів