Пластична хірургія та VIP-и: Тимошенко, Кучма, Богатирьова

23 липня 2009, 15:17
Якщо у мультфільмах і казках з часом борються чарівники, у житті їхню функцію перебрали на себе пластичні хірурги. Причому популярність цих медиків серед українських VIP-ів не менша за популярність чаклунів серед дітлахів.

Зокрема, як каже стиліст-візажист Марина Борщевська не обминули кабінет пластика нинішній прем‘єр-міністр Юлія Тимошенко, секретар Ради Нацбезпеки і оборони Раїса Богатирьова та екс-президент Леонід Кучма.

"У порівнянні з попередніми роками, у Юлії Володимирівни помітно покращилася якість шкіри, що, як наслідок, робить її молодшою", - каже стиліст-візажист.

Хоча, за словами Борщевської, під ніж хірурга Тимошенко не лягала:

"Операцій точно не було, інші способи прем'єр-міністр України використовує так акуратно, що не підкопаєшся - можливо, і мезотерапія, й уколи з ботексом, і лазерне шліфування"...


1999. Віце-прем'єр з питань палива й енергетики

2001. Глава Форуму нацпорятунку

Зокрема, певну роль в "омолодженні" леді Ю Марина віддає змінам у мейкапі.

"А у макіяжі додалися бархатність очей і димка, які також віднімають віку. До слова, погано профарбоване волосся у 2002-му році її помітно старили", - зауважила фахівець.

2002. Лідер акції "Україна без Кучми"

2003. У складі депутатських опозиційних сил

2009. Прем'єрство

До слова, Борщевська має досвід співпраці з секретарем РНБО Богатирьовою.

"Якийсь час я була стилістом-візажистом Раїси Василівни. Буквально пару штрихів у make-up - і Богатирьова сяяла", - каже Марина.

Як впевнена жінка, екс-акушерці а тепер "жінці Ющенка" до пластичних хірургів немає по що ходити.

2002. Депутат Партії регіонів

2009. Секретар РНБО

"Їй саме пластика, якою вона захопилася, ні до чого, оскільки не завжди омолодження на руку: губиться "ізюм". Патрісія Каас не стала ховати зморщечки, і в її зрілому образі з'явився додатковий шарм", - пояснює стиліст-візажист.

При цьому, як підкреслюється, сама Богатирьова заперечує, що вдавалася до послуг хірургів.

Зміни у своїй зовнішності блондинка пояснила здоровим способом життя і дієтою: нібито сама нічого не їсть після 18.00, тільки воду п'є. А тим, хто хоче виглядати так само, як і вона, Богатирьова порекомендувала відмовитися від пива, сигарет і кави.

Щоправда, як пише "Сегодня", екс-колеги по парламенту "здали" журналістам усі секрети Раїси Василівни. Мовляв, вона зробила підтяжку шкіри обличчя та підборіддя.

Також Богатирьовій приписали відкачування жиру зі стегон, живота та сідниць. А всі ці маніпуляції зі своїм тілом вона провела нібито в Австрії чи Швейцарії. Зокрема, фахівці, за даними газети, весь цей комплекс пані Раї оцінили приблизно у 50 тисяч доларів.

Богатирьова заперечувала, що оперувалася у пластичного хірурга
Політик запевняє, що просто нічого не їсть після 18.00, лишень п'є воду
А екс-однопартійці Богатирьової розповідають, що вона викачувала з себе жир

На думку Борщевської, не обминав інститути краси колишній президент Леонід Кучма.

"Явно посвіжілий вигляд Леоніда Кучми пов'язаний з б‘юті-технологіями. Але казати, що це пластика, заочно важко", - вважає Борщевська..

"Волосся на місці пролисин, які намітилися наприкінці 90-х, без спецтехнологій теж вирости не могло - це міф", - констатує стиліст-візажист.

Щоправда, у депутата-регіонала Дмитра Табачника є інша версія з цього приводу.

"З Кучмою працював хороший стиліст - він трудився раніше на студії Довженка. Коли обстригається волосся різної довжини, створюється візуальний ефект їхньої густоти. Я сам користувався послугами цього фахівця - він майстер", - запевняє Табачник.

1994. Перемога на виборах

1997. Президентство

2002

2007. Складно дати майже 70 років
Останнім часом

Власне, мала місце пластика чи не мала, але, як вважає Борщевська, знаменитостям немає що приховувати від громадськості.

Також видання наводить приблизні розцінки на сім основних методів сучасної індустрії краси.

Так, мезотерапія коштуватиме від 500 до 1100 гривень, а ін'єкції ботулотоксину обійдуться у чоло - 1500 гривень, очі, між брів - 1100 гривень. За лазерне шліфування доведеться заплатити 2200 - 5000 гривень, а за ендоскопічну операцію - від 3000 гривень.

Традиційні естетичні операції обійдуться від до 9540 гривень залежно від зони. Затягти у своє обличчя золоті нитки можна за 2700 гривень (чоло) -3400 гривень (щоки). І нарешті за контурну пластику доведеться викласти 500 - 1100 гривень.

Як каже екс-стиліст-візажист Богатирьової, надворі ХXI століття: мезотерапія, уколи з "еліксирами молодості", лазерне шліфування, контурна пластика і навіть естетичні операції давно вже стали нормою - як чищення зубів.

Фото "Сегодня" , фото Олександра Прокопенка з сайту Юлії Тимошенко, з персонального сайту Раїси Богатирьової, "Деловой столицы"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів