У сім'ї Януковича - рімейк історії "Ромео і Джульєтти"?

3 серпня 2009, 16:52

Наречена Віктора Януковича-молодшого все більше виходить із тіні. Довгонога брюнетка на ім‘я Оля тепер віднайшла і прізвище, і дату народження.

Кохані Віті, Олі Корочанській 13-го жовтня виповниться 24 роки, пише "Блік". Дівчина родом з шахтарського містечка Соледар, яке славиться соляним промислом і цілющими соляними шахтами.

Нагадаємо, за легендою, батьки нареченої Януковича-меншого - прості люди.

В інтернеті пишуть, що це - наречена Януковича, 23-річна Ольга Корочанська


От тільки лідер Партії регіонів Віктор Федорович забув згадати, що тата Олі, Станіслава Івановича - не лише недавно призначили "головним" з техніки безпеки на шахті імені Володарського.

Він є також депутатом міської ради Артемовська від Блоку Юлії Тимошенко. Корочанський входить у комісію з питань торгівлі та малого бізнесу. Такі от Ромео і Джульєтта сучасності.

Водночас з "шафи" Оліної мами, Олени Федорівни, жодних скелетів поки що не вивалювалося. Вона викладає англійську мову в школі, тільки не в Соледарі.

Також у Ольги є молодша сестра, 21-річна Аня. Вона, як кажуть у дворі дівчини, весь час змінює зачіски -вивчилася в Луганську на художника-модельєра та стиліста.

Мама і сестра Вітіної нареченої

Аня Корочанська любить перевдягатися

Як пише "Газета по-киевски", сімейство Корочанських живе у Соледарі, колишньому Карло-Лібкнехтовську, на вулиці Ломоносова, в будинку №5. Це звичайний будинок робочих околиць. На першому поверсі проглядається пластикове вікно і герань на підвіконні.

"Уже ж така сім‘я гарна, такі дівчатка чудові, що дай їм Бог", - каже сусідка Корочанських Лідія Яківна. Між іншим, ця жителька сусіднього будинку розповіла дещо і про саму Ольгу.

Будинок, де живе сімейство Корочанських

За словами Лідії Яківни, наречена у Януковича - дівчинка добра, ввічлива, привітна, завжди вітається.

"Оля не яка-небудь "гламурна"! Не з "крутих" вони, а з нормальних", - наголошує сусідка.

Подружок у дворі в Ольги не було - дівчинка вчилася у школі в селі Бахмутське, що за 15 хвилин від Соледару. Тому під час навчання в Університеті управління в Донецьку Оля жила у студентському гуртожитку. Лише потім у неї з'явилася своя квартира в обласному центрі.

"Вони, напевно, всі там! Хоча батьківська машина (ВАЗ-21110) під вікнами стоїть. Оліної "Subaru" теж не видно. Певно, у Донецьку або на море поїхали", - припускають сусіди Корочанських.

"Не гламурна" Корочанська з подругами відпочивають

В університеті, на факультеті права і соціальної політики Ольгу, пише газета, добре пам'ятають. Дівчина була стипендіатом Верховної Ради й однією з кращих студенток. Декан факультету розповів, що вона брала участь у ректорському прийомі пару років тому.

Корочанська, як вже повідомлялося, закінчила магістратуру за фахом "правознавство", хоча почала працювати ще під час навчання у ВНЗ. Однокурсниці ж свято оберігають особисте життя Ольги і на питання відповідати відмовляються.

Коли журналісти спробували зв‘язатися із нареченою 28-річного депутата Партії регіонів, її телефон мовчав. Вдалося поговорити лише з її батьками, але вони були небагатослівні: "Жодної інформації про дочку!".

Ромео і Джульєтта у "хеппі-енд версії"?

Коли і де буде весілля - так і залишилося таємницею. Вдалося дізнатися, що торжество мало відбутися ще у липні, але з якихось причин його перенесли на серпень.

Фото з "Газеты по-киевски" , "Бліка", "Обкома"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів