Напомадженого Хорошковського спіймали у перукарні. ВІДЕО

Вівторок, 15 вересня 2009, 13:18

Заступник глави СБУ і мільйонер Валерій Хорошковський - один із найвидніших метросексуалів на українських просторах. ТаблоIDу вдалося побачити, як "прихорошується" Хорошковський.

Любов заступника глави СБУ до естетики та гігієни відзначила якось навіть прем‘єр-міністр Тимошенко.

"І коли ця напомажена істота, з манікюром, педикюром і з бріоліном на волоссі, пан Хорошковський прямо з салону краси вийшов на трибуну Верховної Ради..," - якось обурено виголошувала Юлія Володимирівна під час однієї прес-конференції.

Щоправда, Валерій Іванович теж знайшовся що відповісти.

"Ви знаєте, я сказав би так: якщо Юлії Володимирівні подобаються немиті, брудні, з довгими нігтями чоловіки, то я як би в цьому сенсі їй нічим допомогти не можу", - парирував він прем‘єрці.

Як і чим саме напомаджується "істота з манікюром" поки що науці невідомо. А от як відбувається процедура стрижки першого красунчика СБУ ТаблоID побачити зміг.

Цього вівторка Хорошковський відвідав салон краси. СБУшник вирішив підкорегувати свій зовнішній вигляд і пішов робити стрижку.

До салону Хорошковський зайшов сам. Його зустрів майстер і провів до зали - мити голову. Перукар та власник "Інтера" дружньо привіталися, а під час процедур постійно обмінювалися репліками.

Що ж до зачіски, то, судячи, з відео, імідж Хорошковський не змінив і своїй лискучій зовнішності не зрадив.

ВІДЕО СТРИЖКИ ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Відео ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів