Зять Мороза зловив начальника ДАІ на діамантах. Тепер його пасуть

2 грудня 2009, 16:01

Зять екс-спікера Олександра Мороза Давід Сарія підозрює, що його переслідує Державтоінспекція.

Причиною особливої уваги зі сторони ДАІ чоловік Руслани Мороз пов‘язує зі своїм папарацці-досвідом. У вівторок Сарія зняв на відео, як головний даішник країни вибирає прикраси у магазині діамантів.

У вівторок пізно ввечері Давід Сарія відкрив на форумі "Української правди" нову тему: "Діамантові будні ДАІ, або куди йдуть штрафи". 1-го грудня зять екс-спікера зміг зафільмувати, як, за його словами, начальник ДАІ Сергій Коломієць "затарювався" у дорогому ювелірному бутику.

Давід Сарія став папарацці

"Глобус, робочий час 12:10, найголовніший гаєць в Україні в День Прокуратури вирішив накупити брюликів у бутику!" - написав Сарія і дав своїм фото підзаголовок "Блиск та злидні даїшних картузанок".


На знімках, видно, як Коломієць із товаришем роздивляється коштовності, а потім консультується із продавцем. Саме після публікації цих знімків на Сарію, за його словами, почало "полювати" ДАІ.

Зять Мороза сфотографував, як начальник ДАІ Коломієць (у червоній кофтинці) вибирає коштовності
День Прокуратури збиралася відзначати з діамантами?
Так зблизька виглядає головний даїшник Сергій Коломієць

"Сьогодні, щойно я вранці виїхав, буквально переслідування якесь почалася. Їду, а до мене прилаштовується машина ДАІ. Мене інспектор зупиняє коло жовтого корпусу Університету Шевченка. І починається: "Ваші документи!.." і п‘яте-десяте", - розповідає він ТаблоIDу про ранкові події.

Як пояснили ДАІшники, Сарію зупинили за непристебнутий пасок безпеки і вже збиралися скласти протокол.

"Сів у машину, буквально через 3 хвилини під‘їжджає друга машина ДАІ та починає висувати вже іншу версію, нібито я щось порушив і створив аварійну ситуацію", - додає чоловік Руслани Мороз. Правда, протокол Сарія підписувати відмовився, бо не був із ним згодний.

"Мало того, вони мені ще й копію протоколу не дали!" - обурюється зять Мороза. До слова, цю ситуацію Сарія теж зафіксував на відео мобільним телефоном.

Чоловік Руслани Мороз (на фото) каже, що його почали переслідувати даїшники

На думку Давіда Сарії, пригода з даїшниками стала результатом його папарацці-досвіду. Адже "переслідування" почалося наступного ранку після відзнятого "ходіння Коломійця по діамантах".

До речі, за словами зятя Мороза, коли начальник ДАІ зрозумів, що його знімають, він з товаришем зробив "постановку". "Нібито у діамантовому магазині вони купили букетик квітів. Ну смішно!" - каже Сарія.

Коломієць, як каже Сарія, зйомку помітив
За словами Давіда, даїшник навіть сценку розіграв - нібито в крамниці купив квіти

Також на форумі "Української правди" Сарія написав, що після публікації фото Коломійця з діамантами його знайомого даїшника уночі розбудив нібито сам міністр внутрішніх справ Юрій Луценко...

Фото Давіда Сарії з ФУП, а також фото "Урядового кур‘єра", "Світського життя" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів