"НеАнгели" не уявляють себе секретарками і не хочуть засмічувати мізки

10 лютого 2010, 17:39
Підопічні Юрія Нікітіна гурт "НеАнгели" заявляють, що їм не цікаво жити за стандартами і канонами.

Чорнява Віка і рудоволоса Слава розповіли про неформальні тусовки, відмінності між трансексуалами і трансвеститами та бажання влаштувати гей-парад.

"Я зараз зроблю маленьке зізнання: ми колись зі Славою хотіли організувати справжній гей-парад. Ми серйозно готувалися до цього, навіть на радіо зробили об'яву: "Чекайте, дорогі", - розповіла брюнетка з "НеАнгелів".

Парад секс-меншин мав відбутися в Одесі. Однак у результаті дівчатка так і не довели справу до кінця.

Одна артистки не приховують, що досить лояльно ставляться до геїв та лесбійок.


"На справді - кожному своє. Ми повинні сприймати усіх абсолютно адекватно, тому що у кожної людини є свій сенс життя. Кожен реалізується по-своєму, тому, не варто заганяти себе в якісь рамки. В тусовках шоубізу дуже багато людей з нетрадиційною орієнтацією, багато друзів з тієї ж категорії", - зауважила рудоволоса Слава.

"Колись нас асоціювали з гей-культурою, та й ми самі були не проти заявляти про це в наших роботах", - додала Віка.

Взагалі у дівчат своє бачення нетрадиційного способу життя.

"Для мене нетрадиційний спосіб життя - просиджування цілими днями за комп'ютером в офісі. Сюди ж я б віднесла роботу секретаркою, продавцем-консультантом. Я б не змогла себе уявити на місці цих людей", - заявила Слава.

Однак виявилося, що інша учасниця "НеАнгелів" - Віка вчилася на це. Хоча, це викликає неабиякий скептицизм у її колеги.

"Я уявляю Віку - стоїть "майська троянда", вся так нафуфирена в магазині "Колготки та дольчики" і каже: "Я пропоную вам ці колготки, вони підійдуть до ваших прекрасних стегон", - жартує рудоволоса.

Та не завжди дівчатка Нікітіна були такими. Так, у юності Віка і Слава цікавилися неформальними течіями.

"У свій час я цікавилася брейком, рейвом. Коли я ще жила в Харкові, у нас була своя точка збору. Хлопці з загальної тусовки ходили у широких штанях, танцювали на головах. Пам'ятаю, я навіть закохалася у хлопця, який повністю слідував цьому стилю", - зізнається чорнява співачка.

А от на рахунку рудоволосої Слави участь у фан-клубі гурту "Иванушки Inernational":

"Я ходила на всі дні народження учасників колективу, відвоювала абсолютно усі концерти. Я носила "фєнєчки" з зображенням "Иванушек", причому на якихось випалених лупою шматках шкіри, які ми купували в Одесі в міському саду".

Та зараз учасниці "НеАнгелів" не відносять себе до якоїсь неформальної течії.

"На даний момент мені дуже близька категорія "пофігісти". У зв'язку з тим, що зараз відбувається глобальне потепління після глобального похолодання, хочеться до всього пофігістично ставитися. Не хочеться засмічувати мізки, і так надто багато негативу із зовні, тому пофігісти - моя тусовка", - заявила Слава.

Що ж стосується Віки, то та зауважила, що "не готова повінню перевтілюватися у неформальну культуру", але цілком може використовувати окремі напрями.

А от у чому "НеАнгели" розбирається, так це у трансвеститах та транссексуалах. Адже свого часу у дівчат був творчій тандем з першим транссексуалом планети Даною Інтернешнл.

"Трансвестити - це транссексуали, які не дійшли до пластичного хірурга. Давайте розберемося, якщо це Карл, але він хоче бути Кларою або Клара, але хоче бути Карлом, тут все залежить від того, ким людина народилася і ким вона себе почуває", - почала лекцію рудоволоса співачка.

"Якщо Карл переодягається в Клару, то можливо, в найближчому майбутньому при наявності хороших фінансів він таки стане Кларою. Так що про початок і кінець, ми дізнаємося вже після процесу перевтілення. Головне - не плутати, як кажуть на сленгу: "я креведко", так от, щоб не було "я чоловіко" "я жінко", потрібно вчасно визначатися", - додала Слава.

За словами дівчат, та ж таки Дана International та Монро - розумні, світські жінки і навіть "набагато жіночні, ніж справжні жінки".

За матеріалами "E-motion"

Фото "E-motion" та "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів