Заступник міністра фінансів взяв зятем фронтмена "Бумбокс"

5 липня 2010, 15:47
Популярний бойзбенд "Бумбокс" росте не лише у плані професійному, а й сімейному. Якщо вірити джерелам ТаблоID, незабаром соліст колективу Андрій Хливнюк стане батьком.

За інформацією ТаблоID, не так давно лідер музичної групи Андрій Хливнюк потай одружився.

Обраницею Хливнюка стала неабихто, а дочка першого заступника міністра фінансів Вадима Копилова, колишнього керівника НАК "Нафтогаз України".

Хливнюк з "Бумбокса" вибрав собі вигідну дружину
Тепер Андрій - зять заступника міністра фінансів Вадима Копилова
Наскільки відомо, Аня Копилова - юна панянка модельної зовнішності. Торік дівчина нібито закінчила факультет журналістики київського університету Шевченка.

Як повідомляє джерело ТаблоID, шлюб зі дочкою Копилова Хливнюк взяв, вже коли термін підпирав. Наречена Андрія вже була кілька місяців як вагітна і животик стає все більш округлим.

Нині Аня перебуває приблизно на 4-5 місяці вагітності.


Аня Копилова не лише окільцювала дівочого кумира...
...а й незабаром подарує Андрію сина чи дочку

Власне, ані свою дружину, ані вагітність новоспечений зять Копилова особливо не приховує.

Так, Андрій з Анею разом з‘явилися на закритті ІІ-го Київського міжнародного кінофестивалю Богдана Ступки, на самому початку червня.

Хливнюк вперше публічно вийшов з Копиловою на Кінофест до Ступки

А вже наприкінці червня парочка заявилася разом на святкування дня народження композитора і саундпродюсера Сергія Доценка. Причому на Ані була кофтинка в обліпочку, що дозволяло оцінити "ступінь" її вагітності.

А животик дочка заступника міністра фінансів показала, коли пішла з Андрієм на день народження
За якісь 4 місяці (плюс-мінус) лідер "Бумбокса" стане татком

Як повідомляє джерело, Копилова з Хливнюком живуть у центрі столиці, на вулиці Артема, у квартирі, яка нібито належить Ані..

А за інформацією "Української правди" з управління архітектури Києва, фірма дружини Вадима Копилова ТОВ "Будівельний Союз" є власником цілого будинку на Артема, 50-52.

Тож не дивно було б, аби дочка Копилова з новоспеченим чоловіком жила у "материнській хаті". Та й у Хливнюка, хлопчика з Черкас, донедавна своїх апартаментів у Києві не було.

Можливо, саме у цьому будинку живе зять заступника міністра

Цікаво, що минулого року в інтерв‘ю журналу "Pink" соліст "Бумбокса" навіть не натякав на те, що незабаром планує стати татком чи піти у РАГС.

"Я був одружений ось буквально донедавна. Просто не офіційно, я не вважаю державу важливою ланкою у долях людей, я маю на увазі шлюб", - казав тоді Хливнюк, чиї слова наведені у блозі гурту "Бумбокс", блозі Алекса.

Дуже може бути, що тут артист мав на увазі стосунки із моделлю Яною Алтуховою. З рудоволосою красунею Хливнюка бачили не раз. Однак пара розбіглася нібито через те, що Хливнюк вважав Алтухову надто для себе хорошою.

У Ані Копилової є й такі фотографії
Любить Хливнюк панянок модельної зовнішності

"Відповідальність лягає на чоловіка, коли він каже жінці "Я тебе кохаю і хочу, щоб ти була моєю". Це вже відповідальність, і от з цієї миті люди одружені, а не з моменту виходу з РАГСу", - казав Хливнюк в інтерв‘ю глянцю.

Правда, співак вже тоді погоджувався, що про дітей думає:

"Я мрію про дітей. У мене вони будуть обов'язково. Я сподіваюся. І все буде круто незалежно від того, чи буду я розписаний чи ні, я однаково буду піклуватися про них".

Попри те, що Хливнюк у РАГС не особливо збирався, Копилова його туди таки заманила
Незабаром "Бумбокс" заспіває про пелюшки?

"...Ми зі старшим братом пізні діти. Ну й, видно, у мене теж діти будуть пізні", - додав тоді Андрій.

Та не так сталося як гадалося. Судячи з животика дочки Вадима Копилова, батьком Хливнюк стане вже у 31 рік.

Фото "Української правди", "Дусі", "E-motion" та з соціальної мережі Вконтакте, www.stakhanov.net.ua та "Дзеркало тижня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів