Козловський уві сні помирає, а Слава "НеАнгел" перетворюється на вертоліт

23 липня 2010, 17:02
Зірковий статус зовсім звільняє від різного роду неприємностей. Зокрема це стосується снів.

Вітчизняні знаменитості частенько прокидаються серед ночі в холодному поту. Артисти розповіли про те, які кошмари та віщі сни вони бачать.

Підопічна Нікітіна Віка з гурту "НеАнгели" досі пам'ятає найстрашніше зі своїх жахіть.

"Найстрашніший сон, який мені коли-небудь снився, був про те, що я знаходжусь на сцені, тримаю в руках мікрофон, але коли відкриваю рот, щоб заспівати, ніякого звуку не виходить", - згадала дівчина в коментарі "Бліку".

Тож Віка намагалася вичавити бодай хоч якийсь звук.


Віка втратила голос уві сні

"Уві сні я болісно намагаюся опанувати себе і видати хоч щось, але голос мене не слухався. Це жахливе відчуття, схоже на те, коли уві сні ти намагаєшся втекти від когось, але замість цього не можеш ступити й кроку", - зауважила артистка.

Руда половинка гурту "НеАнгели" Слава на пропажу голосу уві сні не жаліється. Натомість вночі дається взнаки її інша фобія.

"Дуже боюся літати уві сні, але, тим не менш, іноді мені сниться, що я злітаю. І коли я усвідомлюю, що фізично не можу літати, мені стає моторошно", - зізналася артистка.

"Моє тіло уві сні - як вертоліт: коли хоче - злітає, коли хоче - падає", - додала Слава.

Тіло Слави вночі перетворюється на вертоліт

А от шоумену Андрію Джеджулі сняться сни, схожі на реальність.

"У мене було таке, що я прокидався з відчуттям реальності. Наприклад, наснилося, що дівчина тобі зраджує, і, відкривши очі, ти намагаєшся зрозуміти, що з цим робити і як жити далі. Це лякає. Проте потім приходить радісне відчуття, що це всього лише сон", - зауважив телеведучій.

Та, судячи з останніх подій у житті Джеджули - розрив із Сантою, інколи в житті відбувається щось ну дуже вже подібне до того, що наснилося.

Джедужлі, схоже, наснився віщий сон

Серйозні жахіття бувають у Віталіка Козловського.

"Кілька разів мені снилося, що уві сні я вмираю, і до мене приходить смерть з косою. Було моторошно", - зізнався співак.

"Але потім мені розтлумачили ці сни і сказали, що у них дуже гарне значення, і вони пророкують довге життя. Кілька разів снилася війна. А взагалі я намагаюся не звертати уваги на сни і швидко їх забуваю", - запевни Віталік.

Віталік помирав уві сні

Співачка ж Ассія Ахат хвалиться, що сни бачить досить рідко. Та інколи і їй доводиться бачити страшні нічні картинки.

"Нещодавно десь тиждень поспіль мені снилася злий собака. Доводилося пити снодійне! Але все закінчилося добре, і сон збувся - на прохання сина Пилипа ми купили цуцика! Тепер у нас є Май, за паспортом - Мілан", - розповіла Ася.

Ассія Ахат, каже, що жахіття бачить рідко

Фото "Бліка", "Дусі", "Гламурчика" та "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів