Дружина Кінаха проситься на гулянки, а кохана Симоненка "розчиняється"

30 липня 2010, 17:50
Дружини вітчизняних політиків навряд чи стоять щодня біля плити і бігають по ринках у пошуках дешевих продуктів. Мовляв, для цього є спеціально навчені люди.

А от у задоволенні посвітити обличчям, сукнями та різними "луїв'ютонами-шанелями" жіночки депутатів рідко собі відмовляють.

Правда, виявляється, що не усі чоловіки люблять, коли їхні благовірні ходять на тусовки. А деякі з депутатів, от як Микола Катеринчук, взагалі не в захваті, коли його "застукують" на світських заходах з дружиною.

Анастасія Катеринчук той факт, що дружини політиків обов'язково повинні бути публічними людьми, заперечує. Це при тому, що жінка з'являється чи не на кожній другій вечірці в Києві, пише "Сегодня".

"Я ходжу тільки туди, де мені цікаво, чи якщо друзі запрошують", - запевнила дружина НУНСівця.


Катеренчуки рідко виходять разом на люди

"А ось чоловікові зі мною виходити в світ не дуже подобається, це ж для нього не самоціль - показати себе. Тож разом ми вважаємо за краще проводити час там, де немає фотокамер і об'єктивів", - зізналася Анастасія.

Та якщо вже подружжя Катеринчуків таки виходить у світ разом, то до гардеробу одне одного подружжя не чіпляються.

"Я можу хіба що порадити, яку краватку вдягти Миколі. А йому завжди подобається, як я одягнена, у нас взагалі смаки дуже схожі. Та й за світські манери нікому з нас червоніти не доводиться, адже нам вони щеплені з дитинства батьками", - похвалилася жінка.

Дружина не втручається у гардероб депутата

Так само рідко можна побачити подружжя Кінахів удвох. Свою дружину Марину на тусовки регіонал Анатолій Кінах супроводжує нечасто, хоча жінка намагається не пропускати будь-якого навіть незначного світського заходу.

Та у Кінаха пунктик: якщо раптом у якому-небудь з заходів бере участь його молодша донька Софійка, ось тоді депутат вдосталь позує перед фотокамерами під руку з дружиною.

А ось брати кохану з собою на офіційні заходи регіонал погоджується через раз.

"Я вже іноді й сама прошу чоловіка мене із собою взяти, наприклад, на зустрічі з його колегами. Адже мені подобається спілкування з людьми!", - зізналася Марина Кінах.

"Він іноді бере, іноді ні ... Але коли у нього зустрічі з колегами, то я найчастіше залишаюся вдома, адже в політиці це не прийнято, хіба що присутність дружини обов'язкова за протоколом", - зазначила вона.

Марина Кінах рідко буває на ділових заходах з чоловіком. А їй так би хотілося..

До речі, гардероб для практично всіх виходів Марина Кінах особисто ретельно вибирає і собі, і чоловікові.

"Купую костюми, сорочки, підбираю краватки, взуття. Навіть майстри-перукаря знаходжу! У мене, по-перше, на це більше часу. Та й взагалі, Анатолій Кирилович - абсолютний чоловік, він не розуміє, як це чоловіки можуть робити манікюр, ходити до косметологів", - розповіла депутатська жінка.

Кінах запевнила, що вона у свою чергу завжди радиться з чоловіком, коли вони виходять кудись разом.

"Наприклад, я люблю червоний колір, а він, навпаки, - м'які тони і суворі сукні. Але взагалі йому подобається виходити зі мною у світ, я все ж таки гарна висока жінка!", - похвалилася вона.

А от все, що стосується світських манер, то тут вже справу в свої руки бере сам Анатолій Кінах.

"Адже він більш стриманий, акуратний, педантичний, а я - гучна, емоційна. Так що чоловік радить мені не метушитися, точно розраховувати свій час. А в іншому він може мною пишатися, адже я корінна киянка, навчалася в столичному вузі, знайома з багатьма людьми", - зауважила Марина Кінах.

"Я - гучна, а Толя - педантичний"

Є свої претензії до молодої дружини і у комуніста Петра Симоненка.

Нагадаємо, журналістка Оксана Ващенко за якісь останні два роки народила коханому Петі двох дітей. За цей час жіночка уяснила, що їй треба включити мізки.

"Щоб бути дружиною політика, треба включати мізки і думати над своїми вчинками. Хоча не можу сказати, що я себе дуже стримую - веду таке ж життя, як і вела до знайомства з Петром Миколайовичем. Робота у мене залишилася колишньою. І друзі теж залишилися всі ті ж", - розповіла Ващенко.

А ось на зустрічі з колегами-політиками молода дружина рідко коли супроводжувала Симоненка .

"Але Петро Миколайович ніколи не говорив мені: "Сиди вдома, я піду сам!". Просто останні два роки я практично весь час була вагітною, і у мене просто не було можливості з'являтися усюди", - спробувала виправдатися Оксана.

Ващенко включила мізки

За словами жіночки, у дрес-код чоловіка вона не втручається:

"Тут Петро Миколайович людина більш самостійна, ніж я. Тож я не можу йому щось нав'язувати - тільки підказати колір сорочки або колір краватки. Навіщо людину ламати? Йому ж і так зручно, та й виглядає він, я вважаю, добре".

Ващенко також додала, що коханий Петя весь час ходить у костюмах, хоча сам він більше прихильник джинсів, вельветових штанів.

"А ось я, наприклад, люблю яскраві, насичені кольори в одязі, і ось тут Петро Миколайович радить мені бути більш стриманою. Ми ж повинні гармонійно виглядати разом, і мені не варто пістрявити своїми нарядами. Він завжди мені може сказати відверто, що та чи інша річ мені "не дуже личить", - розповіла про сімейні правила жінка.

А у VIP-товаристві підказок, тим більше вимог від чоловіка Оксана не чекає.

Симоненко радить молодій дружині бути стриманою

"Якщо мені потрібно "розчинитися", то без проблем, я не відчую себе пригніченою. А Симоненко ніколи не дозволить сказати при людях: "Відійди, будь ласка, погуляти". Тим більше я не стану радити Петру Миколайовичу, як брати келих під час десерту", - запевнила Ващенко.

"Я не відчуваю дискомфорту поруч з ним на світських заходах - інакше я б нікуди й не ходила. На людях ми ведемо себе точно так само, як вдома, - хіба що я тримаюся більш стримано. Я ж емоційна людина, можу і руками махати", - додала вона.

Фото ТаблоID, "Сегодня" та "Публичные люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів