Коляденко під час сексу затопив готель у Дубаї

2 серпня 2010, 11:13
Хореограф і телеведучий Дмитро Коляденко не лише танцям віддається до останнього. Такий само завзятий і відчайдушний шоумен із валізкою буває й під час інтиму.

Про своє ставлення до публічного сексу та про еротичний потоп у Дубаї Діма розповів в інтерв‘ю "E-motion".

Як розповів Коляденко, до сексу в публічних місцях він ставиться чудово. Мовляв, люди мають право займатися сексом, де їм хочеться і як їм хочеться.

"Але не хотілося б спостерігати це на Майдані. А, взагалі, нехай займаються сексом в туалетах, автомобілях, лише б інші не бачили", - зауважив танцюрист.

При цьому найбільш непристойним публічним місцем для подібного інтиму Коляденко вважає "брудний громадський радянський туалет". Хоча самому Дмитру там теж доводилося "секситися".


"У громадських туалетах, в літаку (в кабінці), в автобусі, поки всі спали, в машині, в лісі ... Я можу перераховувати ці місця до ранку", - запевнив телеведучий.

Найчастіше ініціатором таких занять був, за словами хореографа, сам він:

"Я - чоловік. У жінок, то голова болить, то вони втомилися, то знову голова болить. Але, чоловік, коли хоче, завжди може розкрутити жінку на секс. І тоді вона скаже: Ой, спасибі! І голова перестала боліти".

А ще Дмитро зізнався, що полюбляє віддаватися тілесним задоволенням, коли гримить грім, все намокає, ламаються крани.

"У мене був випадок, коли я займався сексом з однією відомою дівчиною в готелі, в Дубаї. У нас це було настільки експресивно, що ми поламали кран у ванній і затопили всі три поверхи готелю. Ми бігали голі по номеру і не могли цей кран полагодити. А потім, коли прийшли менеджери, ми сказали, що він зламався сам по собі", - зізнався пустун Коляденко.

"Справді, в публічних місцях секс, звичайно, дуже швидкий, але шалено приємний, як айсберг, як метеорит! Я люблю швидкий секс, але також люблю і довгий. Якщо вибирати, то я зупинюся на романтичному сексі, коли це довго, якісно і з любов'ю", - додав шоумен.

Але бажання сексу в публічних місцях Дмитро все ж вважає досить природнім.

"У людей, як у зайчиків, собачок, як у левів, є певні бажання, інстинкти. Іноді, ти отримуєш величезне задоволення від романтики, при свічках, а іноді, як звірятко, від дикого сексу де-небудь у під'їзді", - сказав він.

Однак тих, хто отримує задоволення від того, що хтось за ними підглядає, Коляденко називає збоченцями.

Фото "Дусі" та Master Management

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів