Коляденко під час сексу затопив готель у Дубаї

Понеділок, 2 серпня 2010, 11:13
Хореограф і телеведучий Дмитро Коляденко не лише танцям віддається до останнього. Такий само завзятий і відчайдушний шоумен із валізкою буває й під час інтиму.

Про своє ставлення до публічного сексу та про еротичний потоп у Дубаї Діма розповів в інтерв‘ю "E-motion".

Як розповів Коляденко, до сексу в публічних місцях він ставиться чудово. Мовляв, люди мають право займатися сексом, де їм хочеться і як їм хочеться.

"Але не хотілося б спостерігати це на Майдані. А, взагалі, нехай займаються сексом в туалетах, автомобілях, лише б інші не бачили", - зауважив танцюрист.

 

При цьому найбільш непристойним публічним місцем для подібного інтиму Коляденко вважає "брудний громадський радянський туалет". Хоча самому Дмитру там теж доводилося "секситися".

"У громадських туалетах, в літаку (в кабінці), в автобусі, поки всі спали, в машині, в лісі ... Я можу перераховувати ці місця до ранку", - запевнив телеведучий.

Найчастіше ініціатором таких занять був, за словами хореографа, сам він:

"Я - чоловік. У жінок, то голова болить, то вони втомилися, то знову голова болить. Але, чоловік, коли хоче, завжди може розкрутити жінку на секс. І тоді вона скаже: Ой, спасибі! І голова перестала боліти".

 

А ще Дмитро зізнався, що полюбляє віддаватися тілесним задоволенням, коли гримить грім, все намокає, ламаються крани.

"У мене був випадок, коли я займався сексом з однією відомою дівчиною в готелі, в Дубаї. У нас це було настільки експресивно, що ми поламали кран у ванній і затопили всі три поверхи готелю. Ми бігали голі по номеру і не могли цей кран полагодити. А потім, коли прийшли менеджери, ми сказали, що він зламався сам по собі", - зізнався пустун Коляденко.

 

"Справді, в публічних місцях секс, звичайно, дуже швидкий, але шалено приємний, як айсберг, як метеорит! Я люблю швидкий секс, але також люблю і довгий. Якщо вибирати, то я зупинюся на романтичному сексі, коли це довго, якісно і з любов'ю", - додав шоумен.

Але бажання сексу в публічних місцях Дмитро все ж вважає досить природнім.

"У людей, як у зайчиків, собачок, як у левів, є певні бажання, інстинкти. Іноді, ти отримуєш величезне задоволення від романтики, при свічках, а іноді, як звірятко, від дикого сексу де-небудь у під'їзді", - сказав він.

 

Однак тих, хто отримує задоволення від того, що хтось за ними підглядає, Коляденко називає збоченцями.

Фото "Дусі" та Master Management


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів