Янукович ласує кінською ковбасою, а Азаров сидить на бутерах

13 серпня 2010, 13:44

Коли надворі стоїть шалена спека, їсти часто-густо не лише не хочеться, а й просто не можеться. Люди раціонально мислячі намагаються полегшити свій раціон. А санітарна служба наполегливо рекомендує керівникам держави виключити зі свого меню низку страв, які можуть завдати шкоду здоров'ю.

Щоправда, чи розпрощається президент Янукович з улюбленою кінською ковбасою через високі температури - невідомо. Адже саме ці ласощі - улюблена страва Віктора Федоровича

До речі, заступник глави адміністрації президента Ганна Герман стверджує, що президент їсть практично те саме, що й прості українці.

"Він дуже любить камбалу, а на його столі завжди кінська ковбаса махан. А ще йому подобається щуча ікра і тюлька", - розповідає регіонал, який побажав залишитися неназваним, пише "Газета по-киевски".


Янукович любить камбалу, кінську ковбасу махан, щучу ікру й тюльку

Власне, як запевняють в адміністрації, на 100 % проконтролювати те, що їсть президент, неможливо.

За словами прес-секретаря нинішнього глави Кабміну Віталія Лук'яненка, його шеф Микола Азаров у їжі не примхливий. Прем‘єр їсть у кімнаті відпочинку, яка знаходиться у його кабінеті. Як правило, на самоті і нашвидкуруч.

"На сніданок Миколі Яновичу достатньо бутерброда з чаєм. На обід йому приносять перше, друге, любить рибу, дієтичне м'ясо. Жодних надприродних симпатій у їжі в нього немає", - каже керівник прес-служби Азарова.

Азаров любить поїсти на самоті і нашвидкуруч

А от віце-прем'єр Сергій Тігіпко, як кажуть у його прес-службі, віддає перевагу легенькому сніданку - з печива і тому подібного.

Спеціально обід для Тігіпка ніхто не готує, а голод він втамовує, в основному, під час зустрічей, що проходять у ресторанах.

Водночас, коли Сергій Леонідович очолював Нацбанк, він, як запевняють його підлеглі, принципово ходив у загальну відомчу їдальню, стояв разом з усіма в черзі.

Тігіпко тамує голод під час зустрічей у ресторанах

Тим часом, санітарна служба наполегливо рекомендує керівникам держави виключити зі свого раціону низку страв, що можуть завдати шкоду їхньому здоров'ю.

У перелік небезпечних для здоров'я чиновників страв увійшли такі, що швидко псуються. Приміром, салати: у процесі їхнього приготування продукти знаходяться у безпосередньому контакті з руками кухаря, після чого не піддаються термічній обробці.

Також не рекомендовані м'ясні бульйони - у спеку там активно розвиваються шкідливі мікроорганізми, а також холодець, котлети і молочне.

Правда, як стверджують люди з близького оточення перших осіб держави, до порад санлікарів вони так і не дослухалися

Фотожаба "Дурдома", фото прес-служби Тігіпка і стопкадр "СТБ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів