Ярославський вперше показав молоду дружину. ФОТО

12 жовтня 2010, 15:44

Один із найбагатших людей України Олександр Ярославський вперше вивів у світ свою молоду дружину. Пара показалася на люди під час нещодавньої конференції "Ялтинська європейська стратегія".

Колись Олександру Ярославському допоміг стати на ноги тесть - екс-губернатор Харківщини Олександр Масельський. Втім, шлюб спритного бізнесмена з єдиною губернаторською дочкою Іриною тривав не вічно.

Ярославський засвітив дружину у Ялті

Коли власнику харківського футбольного клубу "Металіст" було за 40, він запав на... королеву краси.

ТаблоID вдалося дізнатися, що обраницею 50-річного Ярославського стала юна Марина Свентицька.


Саме з нею Ярославський спершу показався у Ялті, а тоді й у Києві, на урочистій вечері на честь екс-президента США Білла Клінтона, пише журнал "Корреспондент".

Загалом, про даму серця учасника рейтингу "200 найбагатших людей України" відомо небагато. За інформацією ТаблоID, у 2004-му і 2006-му роках майбутня кохана Ярославського брала участь у конкурсі краси "Королева Харкова".

Якщо вірити сайту конкурсу, 6 років тому Свентицькій було всього 16 років. Дівчина мала об‘єм грудей і стегон відповідно 88 і 89 сантиметрів, і при зрості 1 метр 76 могла похизуватися талією у 62 сантиметри.

Юна красуня, яка підкорила Ярославського

А вже за два роки Марині навіть пощастило завоювати титул. Свентицька стала "2-ою віце-королевою Харкова-2006". ТаблоIDу вдалося відшукати фото, на якому тоді ще 18-річне кохання Ярославського стоїть у рожевій сукні з короною міс на голові.

До речі, переможницею тогорічного конкурсу стала нині вже більш відома Елеонора Масалаб, яка згодом взяла участь у конкурсі "Міс Україна-Всесвіт 2008". Цього серпня, у Барселоні, Еля вкотре засвітилася у товаристві свого бойфренда регіонала Олександра Горошкевича.

Ярославський взяв за дружину "Другу віце-королеву Харкова", старшу за його власного сина всього на 5 років

Відтоді у житті Свентицької змінилося чимало. Відомо, що роки з три тому Марина стала дружиною Ярославського. Різниця у віці у 29 років не стала на перепоні їхньому шлюбу. Причому до 2010-го року включно дівчина встигла народити своєму олігарху двох дітей.

Спільному сину Ярославського і Свентицької, Вові нині вже близько 2 років.

За 3 роки Свентицька народила Ярославському двох дітей

А цієї весни, наприкінці квітня головний спонсор "Євро-2012" став багатодітним батьком. 22-річна дружина народила бізнесмену дочку.

Дівчинка стала четвертою дитиною харківського магната. Від першого шлюбу у бізнесмена, як писали ЗМІ, є син Олександр 1993-го року народження і ще один хлопчик, який нещодавно пішов до середньої школи.

Навесні Ярославський вперше продемонстрував найменшого сина Вову. Разом вони сходили на матч харківського "Металіста" і київського "Арсенала"

Як розповів Ярославський у вересневому інтерв‘ю "Фактам", нині вони з дружиною, яка йому у дочки годиться, живуть у селищі Мартова Харківської області й рідко коли з‘являються разом на публіці.

"У Мартовій чотири корови, гуси, кури - багато живності..," - зауважив він. Та й коти-собаки у наявності є.

Фото люб'язно надане організаторами конкурсу краси "Королева Харкова", фото зі сторінок Свентицької на Facebook та Одноклассники.ру, а також фото журналу "Корреспондент" та прес-служби ФК "Металіст"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів