Кобзон потішив дружину Януковича "секонд-хендом"

16 листопада 2010, 15:45

Радянська зірка Йосип Кобзон подарував дружині президента Віктора Януковича пісню. Щоправда, нічим новим потішити першу леді Кобзон не сподобився: виконав ту саму, якої співав на дні народження самого Януковича.

У понеділок пройшов вечір пам'яті відомого радянського поета-пісняра Михайла Пляцковського.

Подія відбулася під патронатом дружини президента Людмили Янукович у Донецькому академічному українському музично-драматичному театрі, пише "Остров".

Людмила Янукович знову сходила у театр

У якості почесних гостей на захід запросили співака Йосипа Кобзона, заслуженого артиста Росії і Татарстану Ріната Ібрагімова і білоруського композитора Ігоря Лучинка.


Перша леді прибула на захід за півгодини до його початку. Близько 15 хвилин Людмила Олександрівна не заходила у приміщення театру. Подейкують, пані Янукович імовірно чекала Кобзона.

Цього разу першу леді витяг у світ вечір пам'яті радянського поета-пісняра Михайла Пляцковського

Президентська дружина розповіла, що як людина музична й освічена, вона добре знайома з творчістю свого земляка - Михайла Пляцковського. Але, на жаль, як додала вона на прес-конференції, особисто знайома не була.

Попри свою обізнаність у творчості Пляцковського, Людмила Янукович все ж не змогла сказати, яка його пісня їй найбільше до душі. Лишень зауважила, що у знаменитого поета-пісняра є дуже багато гарних пісень і талант його багатогранний...

Людмила Олександрівна запевнила, що вона людина музична й освічена

А після урочистої церемонії відбувся концерт, на якому звучали пісні Пляцковського. Останнім слово взяв Йосип Кобзон.

Співак привітав глядачів російською, а до Людмили Янукович звернувся українською. Зі словами "Вельмишановна пані Людмило Олександрівно!" Кобзон подякував першій леді за проведення вечора.

У свою чергу дружина Янукович також українською мовою подякували Кобзону за добрі слова й участь у концерті. А по тому Йосип Давидович подарував затятій театралці квіти та виконав пісню "Мама моя - Україна!".

Зустірч Кобзона та дружини Януковича була особливо теплою

Михайло Пляцковський цю пісню не писав. Натомість композиція мала безпосереднє відношення до "вельмишановного пана президента Віктора Януковича". Як повідомив Кобзон, саме цю пісню він виконував на дні народження президента, а тепер дарує її донецьким глядачам і особисто Людмилі Олександрівні.

Втім, вивчити нову пісню заради першої леді України Кобзон полінувався

Нагадаємо, Михайло Пляцковський, автор відомих пісень "Крыша дома твоего", "Увезу тебя я в Тундру", "Девчонка из квартиры 45", "Улыбка", "Через две зимы" тощо, народився у донецькому місті Єнакієве.

Фото "Острова"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів