Нащадки Кравчука, Огризка й Цушка стали дипломованими

16 лютого 2011, 17:18

Мажорний столичний інститут "КІМО" у вівторок 15-го лютого випустив своїх магістрів. Цього року серед випускників син екс-міністра внутрішніх справ Василя Цушка Вадим, дочка екс-міністра агрополітики Мар'яна Мельник, онучка колишнього президента Леоніда Кравчука Маша та дочка екс-міністра МЗС Євгенія Огризко.

Як пише "Газета по-киевски", привітати випускників приходив заступник міністра закордонних справ Віктор Майко. Він вибачився за відсутність міністра, який в цей день "плідно працював з Гілларі Клінтон", і сердечно привітав магістрів, назвавши їх колегами.

Екс-міністр закордонних справ, член наглядової ради Нацбанку Петро Порошенко багато ностальгував. А на завершення своєї промови пообіцяв створити на базі КІМО соцмережу покрутіше за "Фейсбук". Сам, будучи випускником цього ж вузу, Порошенко подумує об'єднати випускників інституту по всьому світі.

Був тут ще один колишній міністр закордонних справ Геннадій Удовенко. Він багато жартував і бажав вчорашнім студентам вдало продати свої знання.


А Володимир Огризко, який раніше також очолював міністерство закордонних справ, прийшов на випуск заради своєї доньки Євгенії.

Женя Огризко у вівторок стала дипломованим політологом-міжнародником. Диплом їй вручав особисто батько. Можливо, коли-небудь їй пощастить, як синові Порошенка Олексію, якого тато відправив очолювати торгову місію у Шанхай.

"Я дуже щаслива! Сьогодні відсвяткуємо це у ресторані... Хоч справжніми фахівцями ми стали лише сьогодні, але більшість одногрупників - давно. Наприклад, я з третього курсу працюю на телеканалі "1 +1" фахівцем зі зв'язків з громадськістю", - розповіла Євгенія Огризко.

Женя Огризко (ліворуч) з сестрою

А одногрупниця сина Василя Цушка сказала пару слів про нащадка екс-міністра. За її словами, Вадим Цушко у виші родинними зв‘язками не хизувався.

"Цушко отримав червоний диплом бакалавра, а зараз його серед відмінників-магістрів не було. Батька його я жодного разу не бачила - Вадим родинністю не козиряв", - каже одногрупниця Цушка-сина Юлія Найда.

Натомість з червоним дипломом закінчила вуз онучка екс-президента Маша Кравчук.

Вадим Цушко

"Маша ще скромніша. Я чула, вона працювала у якійсь газеті", - додала екс-студентка Найда про імениту внучку.

Сам Кравчук у коментарі газеті повідомив, що вже привітав внучку з закінченням інституту з червоним дипломом.

"І побажав, щоб у неї і далі все в житті було на червоній доріжці. Я б хотів, щоб вона розуміла свою місію не тільки як громадянина країни, але і як жінки - продовжувати рід Кравчуків. Я переконаний, що жінка прийшла у це життя не заради кар'єри, а щоб нести життя", - сказав екс-президент.

Заразом він поділився, що на наступних вихідних організує сімейні збори:

"У суботу зберемося всією сім'єю за столом - обговоримо проблеми, подумаємо, як їй краще реалізувати свої здібності та таланти. Головне - не поспішати. Думаю, місяць-два вона буде визначатися".

"Я знаю, що вона журналістикою захоплювалася, навіть писала у районну газету. Можливо, і далі піде по цьому шляху. Про зарплату думати не варто. Головне - щоб робота була до душі", - зауважив Кравчук.

Онучка Леоніда Кравчука Маша з дідом

При цьому, за словами Леоніда Макаровича, йому важливо, щоб про онучку не казали дурне.

"Я хочу, щоб люди не говорили, що роботу і зарплату Маша отримала тому, що вона моя внучка. Тому я не знаю жодного її викладача і на її навчання ніяк не впливав", - запевнив він так, ніби самі викладачі не знали, чию онуку вчать.

До речі, за дипломами КІМО випускники виходили в мантіях. Тому відзначитися нарядами нікому не вдалося. А ось гулянку вирішили влаштувати знатну. Так, за словами однієї з колишніх студенток, у вівторок ввечері всі випускники вирішили поїхати гуляти в один з найдорожчих клубів столиці.

"Ми вже замовили для цього лімузини - на все про все скидалися по 1000 гривень. Але інші групи, чула, збирали по $ 300", - додала дівчина.

Нагадаємо, серед відомих випускників КІМО значаться нині екс-міністри закордонних справ Борис Тарасюк, Геннадій Удовенко, Володимир Огризко, президент Грузії Михайло Саакашвілі, а з молодшого покоління - син екс-президента Віктора Ющенка Андрій.

Фото INTV, з "Газеты по-киевски" та "Ура-Інформ" з сайту "Донбасс.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів